Gry

Najlepsze oferty telewizorów w Czarny piątek od Samsunga, LG, Vizio, TCL, Sony i innych

Ponieważ na rynku jest już para konsol do gier nowej generacji, to bardzo dobry czas na zakup nowego telewizora 4K, który najlepiej zaprezentuje ich możliwości. Nawet jeśli nie lubisz grać, sezon w Czarny piątek zawsze przynosi doskonałe rabaty na zestawy wielu najlepszych marek, takich jak Samsung, LG, Vizio, Sony, TCL i inne. Niezależnie od tego, czy jesteś gotowy wydać ponad 1000 USD, czy szukasz czegoś więcej po stronie budżetu, istnieje prawdopodobieństwo, że znajdziesz coś dla siebie.

Szukasz czegoś więcej niż tylko telewizora? Sprawdź naszą aktualizującą listę najlepszych ofert w Czarny piątek, które możesz teraz zdobyć.

Najlepsze oferty telewizyjne dla posiadaczy Xbox Series X i PlayStation 5

Xbox Series X i PS5 robią znacznie więcej niż tylko granie w gry w rozdzielczości 4K. Obsługują HDR, zmienną częstotliwość odświeżania (w przypadku X) i mogą wyświetlać gry z częstotliwością do 120 Hz. Dzięki temu gry są płynniejsze i bardziej responsywne niż kiedykolwiek wcześniej. Zmienne odświeżanie może wyeliminować brzydkie łzawienie i sprawić, że wszelkie spadki liczby klatek na sekundę będą niezauważalne, a to – wraz ze wsparciem 120 Hz – jest również czymś, co znajdziesz na Xbox Series S za 300 USD.

Jeśli planujesz zdobyć jedną z nowych konsol (lub już ją masz), znalezienie telewizora, który może w pełni wykorzystać ich możliwości, może być trudne. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz musiał kupić bardzo nowy zestaw i upewnij się, że obsługuje on nowszą specyfikację HDMI 2.1. Ale zakup telewizora wydanego w tym roku nie musi oznaczać rozbicia banku.

Wybrałem poniższe telewizory jako najlepsze opcje, jakie można uzyskać dla jednej z konsol do gier nowej generacji w 2020 roku. Wszystkie powinny wykorzystać wszystko, co potrafią Xbox Series X, Xbox Series S i PlayStation 5.

LG CX 55-calowy OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

LG OLED z serii CX to w zasadzie najlepszy telewizor dla konsol do gier nowej generacji – i zapewnia wspaniałą jakość obrazu także w przypadku wszystkich innych zastosowań. Dostępny w rozmiarach 48, 55, 65 i 77 cali, CX to jeden z tych telewizorów, którym będziesz cieszyć się za każdym razem, gdy go włączysz. Członkowie Best Buy otrzymują dodatkowe 50 $ zniżki.

55-calowy OLED LG BX

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Chociaż istnieją drobne różnice, jest to prawie ten sam telewizor co CX, ale za kilkaset dolarów mniej. Seria BX nadal obsługuje 4K przy 120 Hz, zmienną częstotliwość odświeżania i ma wszystkie funkcje HDMI 2.1, których oczekujesz od zupełnie nowego telewizora w 2020 roku.

Vizio 55-calowy OLED

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Vizio jest nowicjuszem w telewizorach OLED, ale używa tego samego pięknego panelu LG, co wszyscy inni, i wycenia go znacznie mniej. Vizio OLED powinien idealnie pasować do Xbox Series X lub PlayStation 5 dzięki płynnym możliwościom grania w rozdzielczości 120 Hz 4K, a idealna czerń sprawi, że Twój Netflix również będzie wyglądał świetnie.

  • 65-calowy: 1499,99 USD w Best Buy
  • Soundbar Vizio Elevate Dolby Atmos, zaprojektowany jako idealny towarzysz dla telewizora OLED, jest również w sprzedaży w Best Buy za 700 USD (zwykle 1000 USD). Ma obrotowe głośniki, które są skierowane w górę dla zawartości Atmos, a następnie obracają się do przodu, aby uzyskać zwykły dźwięk stereo.

65-calowy Samsung Q80T

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung nadal produkuje jedne z najlepszych telewizorów LCD 4K na rynku. Q80T ma wspaniały HDR z kropkami kwantowymi, granie w 120 Hz, zmienną częstotliwość odświeżania, a nawet zestawy głośników, które są wystarczająco dobre, aby rywalizować z niektórymi soundbarami.

Sony X900H

Jako producent PS5 masz nadzieję, że telewizory Sony będą dobrze pasować do konsoli. X900H pasuje do tego rachunku, chociaż niektóre typy OLED są lepszym ogólnym pakietem.

Telewizor TCL 6 Series Roku

Najnowszy telewizor TCL z serii 6 oferuje niesamowitą jakość obrazu w tej cenie i obsługuje funkcje gier nowej generacji, w tym 4K przy 120 Hz i zmienną częstotliwość odświeżania. Ponadto otrzymujesz wbudowane oprogramowanie Roku, dzięki czemu możesz znaleźć prawie każdą aplikację do przesyłania strumieniowego, której potrzebujesz, bezpośrednio na telewizorze.

Świetne telewizory 4K do oglądania filmów i telewizji

Jeśli w nowym telewizorze nie ma gier nowej generacji (lub nie jest to priorytet), opcje znacznie się otwierają.

Telewizor Sony A8H OLED 4K

65-calowy telewizor Sony OLED A8H

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Telewizory Sony A8H OLED zapewniają nieskazitelny obraz z idealną czernią. Sony dostraja również wydajność wyświetlacza inaczej niż LG, co prowadzi do płynniejszego ruchu podczas oglądania sportu i szybkich filmów akcji.

70-calowy telewizor 4K klasy 6 firmy Samsung

To jeden z tych przypadków, w których jeśli zależy Ci tylko na gigantycznym telewizorze, łatwo jest zdobyć setki mniej niż więcej modeli premium. Za jedyne 529 USD od Best Buy, 70-calowy telewizor Samsung z serii 6 oferuje rozdzielczość 4K, HDR i mnóstwo wbudowanych aplikacji do przesyłania strumieniowego – wszystko za mniej niż 600 USD, nie mówiąc już o 1000 USD.

Dobre telewizory 4K w przystępnej cenie

Nie każdemu zależy na absolutnie najlepszej, najwyższej jakości obrazu. Na szczęście telewizory dotarły do ​​punktu, w którym wydając 500 USD lub mniej, nadal możesz otrzymać zestaw z bardzo przyjemnym obrazem 4K. Niektórym modelom nadal udaje się uwzględnić rozszerzony kolor HDR w tej kategorii cenowej, nawet jeśli różnica nie będzie tak widoczna, jak w przypadku większej liczby telewizorów premium, które mogą być znacznie jaśniejsze.

55-calowy telewizor 4K z serii TCL 4

279,99 USD w Best Buy

50-calowy telewizor 4K HDR z serii Vizio MQ6

298 USD w Walmart

50-calowy Toshiba Fire TV Edition 4K HDR

259,99 USD w Best Buy

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook