GryRTV

Najlepsze oferty tygodnia, edycja świąteczna

Wakacje mogą być przytłaczające – nawet w latach takich jak ten, kiedy większość z nas tak naprawdę nie podróżuje, aby odwiedzić rodzinę i przyjaciół. Jeśli kupowanie prezentów wciąż pojawia się na Twojej liście rzeczy do zrobienia, z pewnością nie jesteś sam. Trudno jest znaleźć odpowiedni prezent dla każdego, zwłaszcza dla osób, które lubią technologię. Tam właśnie wkraczamy.

Poniżej znajduje się kilka świetnych ofert, z których możesz skorzystać teraz, a co więcej, dostaną się tam, gdzie muszą, do 25 grudnia. Jeśli sam wysyłasz paczki, zebraliśmy tutaj wszystkie kluczowe daty wysyłki dla USPS, UPS i FedEx.


Oferty na słuchawki z redukcją szumów

Bezprzewodowe słuchawki douszne Sony WF-1000XM3 z funkcją redukcji szumów spadły ostatnio o 10 USD poniżej najlepszej ceny w historii, a nadal można je kupić za 158 USD w kilku sklepach, w tym Amazon, Best Buy i B&H Photo. Te pierwotnie były sprzedawane za 230 USD, a to świetna okazja, jeśli cenisz sobie doskonałą jakość dźwięku, a także możliwość wyciszenia niektórych dźwięków.

Zdyskontowane w katalogu słuchawek Sony są również nowszy, flagowy model nauszny i bezprzewodowy WH-1000XM4. Często je opisujemy, ponieważ są one bardzo warte inwestycji ze względu na ich doskonałą jakość dźwięku, wygodę i żywotność baterii. Zwykle 349 USD, w Amazon i Best Buy spadły do ​​278 USD, dzięki czemu zakup jest nieco łatwiejszy do przełknięcia.


Oferty gier

: Vjeran Pavic / The Verge

Niezależnie od tego, czy miałeś szczęście, że dostałeś PS5, czy nadal grasz na PS4, w ten weekend jest świetna oferta dla obu tłumów w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Zwykle jeden rok usługi, która pozwala na grę wieloosobową online i oszczędności na grach, kosztuje 60 USD, ale można ją kupić za około 36 USD w sklepie internetowym Eneba. Cena faktycznie się zmienia, więc kliknięcie może uzyskać lepszą ofertę.

Target zapewnia, że ​​jego ekskluzywny pakiet, który łączy dwie świetne gry Nintendo Switch, Mario Kart 8 Deluxe i Super Mario Party, przyjedzie przed Świętami Bożego Narodzenia (oczywiście, jeśli wolisz, możesz odebrać go osobiście). Zwykle 120 USD, jeśli kupisz je osobno, ten pakiet kosztuje tylko 80 USD, więc jest to fantastyczna okazja, jeśli próbujesz zbudować swoją (lub ukochaną osobę) bibliotekę gier Switch.


Inne oferty, które mogą Ci się spodobać

Najnowszy komputer stacjonarny Mac mini z nowym procesorem M1 firmy Apple ma kilka niewielkich obniżek cen. W B&H Photo model podstawowy z 8 GB pamięci RAM i dyskiem SSD o pojemności 256 GB kosztuje 669 USD (30 USD zniżki). Aby uzyskać więcej miejsca, Mac mini z 512 GB miejsca kosztuje 849 USD (50 USD zniżki).

Apple Mac mini z M1

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najbardziej przystępny cenowo komputer stacjonarny Mac firmy Apple, zaczynający się od 699 USD, jest teraz zasilany niestandardowym chipem M1 firmy Apple.

Kolejnym dobrym pomysłem na prezent jest inteligentny wyświetlacz Amazon Echo Show 8. To, co sprawia, że ​​jest to szczególnie warte rozważenia w tej chwili, to fakt, że obsługuje teraz połączenia Zoom, tak jakbyś nie miał ich dość w godzinach pracy. Poważnie jednak, ta nowa funkcja sprawia, że ​​świetnie nadaje się do rozmów z rodziną i przyjaciółmi podczas wakacji – zwłaszcza, że ​​Zoom tymczasowo zniósł 40-minutowy limit czasu połączeń.

Amazon Echo Show 8

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Inteligentny wyświetlacz Amazon za 130 USD wyposażony w jasny i ostry ośmiocalowy wyświetlacz.

Wreszcie, jeśli Twoja domowa sieć Wi-Fi wymaga zwiększenia zasięgu, trzy zestawy routerów Wi-Fi typu mesh firmy Eero to stosunkowo niedrogi sposób na jej poprawę. Zwykle poza sezonem 250 dolarów, teraz to 175 dolarów. Możesz umieścić je w całym domu, aby zapewnić jak największą osłonę sygnału Wi-Fi.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook