GryTelefony

Najlepsze oferty tygodnia obejmują gadżety do inteligentnego domu, Chromebooki i zestawy słuchawkowe do gier

Chociaż zbliżamy się do sennych, psich dni lata i na horyzoncie nie ma żadnych dużych wyprzedaży, wciąż jest mnóstwo świetnych okazji, jeśli wiesz, gdzie szukać. W tym tygodniu znaleźliśmy okazje na pakiety Google Nest Hub i Nest Thermostat, doskonały zestaw słuchawkowy HyperX do gier, najlepszy Chromebook, jaki możesz teraz dostać, oraz tablety Amazon Fire HD dla dzieci. Sprawdź je poniżej.


Przez ograniczony czas możesz kupić Google Nest Hub (drugiej generacji) i niedrogi Nest Thermostat za 167 USD za pośrednictwem oficjalnej witryny sklepu BuyDig w serwisie eBay. Jeśli wolisz inteligentny głośnik od termostatu, BuyDig oferuje również ten sam model Hub z Google Nest Audio za 140 USD, ponad 100 USD mniej niż kosztowałby, gdybyś kupił je osobno. Przeczytaj naszą recenzję.

Pakiet Google Nest Hub (drugiej generacji)

Nest Hub drugiej generacji to najmniejszy inteligentny wyświetlacz Google z funkcją śledzenia snu i 7-calowym ekranem dotykowym, który automatycznie dostosowuje się do oświetlenia w pokoju. Pakiet BuyDig obejmuje również termostat Nest Thermostat, podstawowy termostat w obecnym składzie Google.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grami, możesz rozważyć zakup odpowiedniego zestawu słuchawkowego, zanim przejdziesz do rywalizacji. Na szczęście wszystko w gamie zestawów słuchawkowych HyperX jest konsekwentnie niezawodne, a Cloud Alpha S to solidny wybór dla tych, którzy szukają czystego dźwięku, komfortu i subtelnego wyglądu, który powinien pasować do prawie wszystkiego. W tej chwili czarny model jest dostępny w Amazon za 90 USD, co prawie odpowiada najlepszej cenie, jaką widzieliśmy na przewodowym zestawie słuchawkowym. Przeczytaj naszą recenzję.

HyperX Cloud Alpha S

HyperX Cloud Alpha S ma wymienne nauszniki, minimalistyczną konstrukcję i świetny dźwięk, dzięki czemu jest łatwym wyborem zarówno dla graczy na komputerach PC, jak i konsolach.

Obecnie przeceniony w Best Buy do 619 USD, Chromebook Spin 713 2021 firmy Acer jest pakowany w 8 GB pamięci RAM, 256 GB pamięci masowej i procesor Intel 11. generacji Core i5, który jest wystarczający dla większości ludzi. Co więcej, ma świetną klawiaturę i wspaniały ekran 3:2, a także dwa porty USB-C Thunderbolt 4 i wystarczającą żywotność baterii na cały dzień w klasie — w trybie wirtualnym lub innym. To najlepszy Chromebook, jaki możesz teraz dostać. Przeczytaj naszą recenzję.

Najwyższej klasy 10-calowy tablet Fire HD 10 Kids, który został właśnie zaktualizowany na początku tego roku, ma większy ekran lepszej jakości, większą wydajność i więcej pamięci RAM oraz do 12 godzin pracy na baterii z ładowaniem przez USB-C. Normalnie 200 dolarów, ale w tym tygodniu wyprzedaż spada do 130 dolarów. Sprawdź nasze recenzja pełnej oferty Fire HD 10 2021 po więcej informacji.

Jeśli chcesz czegoś mniejszego lub nieco tańszego, Fire HD 8 Kids jest dostępny za 90 USD, podczas gdy podstawowy model Fire 7 Kids kosztuje 60 USD. Wszystkie wersje są dostarczane z przyjaznym dla dzieci etui, dwuletnią ochroną przed uszkodzeniami i roczną subskrypcją usługi treści Amazon Kids Plus.

| Fot. Dan Seifert / The Verge

Amazon Fire HD 10 Dzieci

Najwyższej klasy tablet Amazon dla dzieci, Fire HD 10 Kids, ma większy, ostrzejszy ekran, cieńsze ramki, szybszy procesor i do 12 godzin pracy na baterii. Występuje w wersjach dla dzieci od 3 do 7 lat lub od 6 do 12 lat.

Zanim odejdziesz, oto kilka innych ofert, które naszym zdaniem były znaczące w tym tygodniu:

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook