RTVTelefony

Najlepsze oferty urządzeń Amazon na Czarny piątek (2020): Kindle, Echo, Fire

Urządzenia Amazon są już całkiem przystępne, ale Czarny piątek to jeden z tych czasów, kiedy stają się jeszcze tańsze. Niezależnie od tego, czy kupujesz mały inteligentny głośnik, czy też chcesz zaangażować się w ekosystem Amazon, poniżej znajdują się najlepsze oferty urządzeń Amazon, jakie do tej pory znaleźliśmy. Możesz również udać się bezpośrednio do Amazon, aby uzyskać mniej zorganizowaną (i mniej wnikliwą, mamy nadzieję!) Podsumowanie. Inne sklepy dopasują ceny do tych ofert, jeśli chcesz robić zakupy w innym miejscu.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub nie są już w cenie transakcyjnej w momencie publikacji. Rabaty czasami wracają, więc sprawdź sam. Będziemy aktualizować ten przewodnik przez cały weekend, ponieważ Amazon rabuje więcej swoich urządzeń.

Oferta specjalna dla czytników Gear: Zdobądź Roczna subskrypcja WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Pokrycie WIRED przed czarnym piątkiem

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty Echo

: Amazon

Głośniki Echo to jeden z najtańszych i najłatwiejszych sposobów poznania technologii inteligentnego domu. Możesz używać Alexy do sprawdzania pogody, strumieniowego przesyłania muzyki, sterowania kompatybilnymi urządzeniami i nie tylko. Sprawdź ten przewodnik zakupu głośników Alexa, aby dowiedzieć się, które echo jest najlepsze. Te wskazówki pomogą Ci zachować prywatność podczas rozmieszczania inteligentnych głośników w domu.

  • Nowa kropka echa za 29 USD (21 USD zniżki): Amazon niedawno zaktualizował Echo Dot i są dwa modele, ten i ten z zegarem (zobacz następną ofertę). Obie mają kształt kulisty. Oba są bardzo podobne do nowego standardowego Echo. Nie mieliśmy jeszcze okazji spędzać z nim czasu, ale jeśli już, nowy, bardziej okrągły kształt powinien ułatwić zobaczenie zegara na szafce nocnej i powinien emitować dźwięk w większej liczbie kierunków. Jeśli potrzebujesz inteligentnej żarówki, możesz skorzystać z tej oferty oraz żarówki Sengled Smart w tej samej cenie.

  • Echo Dot z zegarem za 39 USD (21 USD zniżki): Ten ma ten sam głośnik co zwykły Echo Dot, ale dodaje cyfrową tarczę zegara, dzięki czemu świetnie nadaje się do łóżka.

  • Echo Dot Kids Edition za 39 USD (21 USD zniżki): Edycja dla dzieci Echo Dot oferuje kontrolę rodzicielską i przyjazne dzieciom projekty. Obejmują one również rok treści Amazon Kids + (dawniej FreeTime Unlimited). Po pierwszym roku Amazon Kids + kosztuje 3 USD miesięcznie, więc pamiętaj, aby zanotować w kalendarzu, jeśli planujesz anulować.

  • Echo Dot (poprzedni model) za 19 USD (21 USD zniżki): Niech żyje krążek hokejowy! Jeśli nie potrzebujesz ulepszeń w nowej kropce, to dobra cena za to, co nadal uważamy za podstawowy element konstrukcyjny inteligentnego domu. Możesz go umieścić prawie wszędzie. Jak na swój rozmiar brzmi całkiem nieźle i jest świetnym sposobem na przetestowanie świata inteligentnych urządzeń domowych bez wydawania fortuny

  • Echo za 70 USD (30 USD zniżki): Nowy, okrągły Echo to najlepszy jak dotąd inteligentny głośnik Amazona, z odważniejszym basem i lepszym rozpoznawaniem głosu dla wszystkich poleceń Alexy.

  • Echo Show 8 za 65 USD (65 USD zniżki): Echo Show 8 to środkowe dziecko w ofercie inteligentnych wyświetlaczy Amazon Alexa. Ekran jest wystarczająco duży, aby czytać z dużej odległości, ale nie zajmuje miejsca w kuchni lub biurze.

  • Echo Show 5 za 45 USD (45 USD zniżki): Echo Show 5 nie jest naszym ulubionym inteligentnym wyświetlaczem, ale jeśli przestrzeń jest ograniczona i chcesz mieć ekran – na przykład na stoliku nocnym – spełnia swoje zadanie.

  • Echo Show 5 i Blink Mini Camera za 50 USD (30 USD zniżki): Ta pakietowa oferta oszczędza ci trochę na Echo Show i rzuca mini wewnętrzną kamerę Blink.

  • Echo Flex za 10 USD (15 USD zniżki): Flex to mały głośnik ścienny firmy Amazon. Nazywamy to głośnikiem łazienkowym. Ma port USB na dole, dzięki czemu możesz ładować telefon lub podłączyć lampkę nocną wyprodukowaną przez Amazon.

Oferty Fire Tablet i Kindle

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook