RTVTelefony

Najlepsze oferty urządzeń Amazon na Prime Day 2020: Kindle, Echo i więcej (zaktualizowane)

Tablety Amazon’s Fire a głośniki Echo nie są strasznie drogie – są zbudowane tak, aby były niedrogie. Mimo to Prime Day daje Ci szansę na ich zakup za jeszcze mniej. Jeśli potrzebujesz tabletu lub chcesz dodać Alexę do swojego domu, nadszedł czas, aby to zrobić. Kindles to inna sprawa. Czytnik ebooków nie trafia do sprzedaży tak często, co sprawia, że ​​te oferty Kindle są jeszcze lepsze.

Zebraliśmy wszystkie przyzwoite oferty na urządzenia marki Amazon, które będą obowiązywały od teraz do końca wyprzedaży Amazon Prime Day (13-14 października). Amazon ma stronę z ofertami urządzeń z wieloma najlepszymi ofertami, ale poniżej mamy te, które lubimy, z naszymi przemyśleniami i linkami do naszych relacji.

Uwaga: Przebijamy przedmioty, które się wyprzedają lub wzrost ceny w miarę aktualizowania tego przewodnika. Rabaty czasami wracają szybko, więc sprawdź sam. Będziesz potrzebować subskrypcji Amazon Prime, aby uzyskać większość tych ofert.

Zaktualizowano 15 października: Zlikwidowaliśmy dwie oferty Echo, które nie są już dostępne. Prime Day kończy się o 23:59 czasu pacyficznego, więc zostało jeszcze trochę czasu na zakupy.

Pokrycie WIRED Prime Day

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty głośników Echo

: Amazon
  • Echo Show 5 za 45 USD (45 USD zniżki): To najlepsza cena, jaką widzieliśmy na Echo Show 5, mniejszym inteligentnym wyświetlaczu domu Amazon. Ta sama cena dotyczy wersji obejmującej bezpłatną roczną subskrypcję Food Network Kitchen, usługi oferującej porady i przepisy kulinarne. Przejrzeliśmy to tutaj.

  • Echo Show 8 za 65 USD (65 USD zniżki): Najnowszy 8-calowy Echo Show jest elegancki i stylowy. Podoba nam się ten rozmiar bardziej niż wersje 5-calowe i 10-calowe, jest po prostu wystarczająco duży, aby aktualizacje pogody, czaty wideo i przepisy były wyraźnie widoczne, ale na tyle kompaktowe, że nie zajmuje zbyt wiele cennych nieruchomości na blacie. Podobnie jak w przypadku umowy na Echo 5, wybierz opcję z bezpłatną roczną subskrypcją Food Network Kitchen, aby uzyskać dostęp do pokazów i lekcji gotowania na żywo z szefami kuchni Food Network.

  • Echo Show 10-calowy za 150 USD (80 USD zniżki): Amazon’s Echo Show ma większy 10-calowy ekran i ulepszone, skierowane do tyłu głośniki. Ekran Echo 8 jest trochę ładniejszy, ale ten jest większy, dzięki czemu łatwiej go czytać z drugiego końca pokoju.

  • Inteligentny głośnik Echo Studio High Fidelity za 150 USD (50 USD zniżki): Inteligentny głośnik Amazon Studio jest dla audiofila, który chce Alexy, ale nie chce rezygnować z jakości dźwięku. Ma 350 watów mocy i skierowany w dół subwoofer, który wypompowuje więcej niskich tonów niż większość innych głośników tej wielkości. Nawet słucha i dostosowuje dźwięk do konkretnego miejsca.

  • Mini głośnik z wtyczką Echo Flex za 10 USD (15 USD zniżki): Echo Flex jest tym, co lubimy nazywać głośnikiem łazienkowym. Dobrze pasuje do każdej małej przestrzeni w domu, w której inteligentny głośnik byłby przesadą, ale nadal chcesz wydawać polecenia Alexa bez krzyku. Na dole znajduje się port USB, który jest wygodnym miejscem do podłączenia telefonu lub lampki nocnej wyprodukowanej przez Amazon.

  • Mandalorian Echo Dot za 39 USD (36 USD zniżki): Biorąc pod uwagę naszą zbiorową obsesję na punkcie Baby Yody, przerażająca, pozbawiona twarzy Echo Dot Baby Yoda musiała mieć jakiś sens? W każdym razie, jest teraz w sprzedaży – jeśli wytrzymasz trzy do sześciu miesięcy.

Oferty tabletów Fire

: AMAZON

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook