RTVTelefony

Najlepsze oferty urządzeń Amazon na Prime Day (2020): Kindle, Echo i więcej

Tablety Amazon’s Fire a głośniki Echo nie są strasznie drogie – są zbudowane tak, aby były niedrogie. Mimo to Prime Day daje Ci szansę na ich zakup za jeszcze mniej. Jeśli potrzebujesz tabletu lub chcesz dodać Alexę do swojego domu, nadszedł czas, aby to zrobić. Kindles to inna sprawa. Czytnik ebooków nie trafia do sprzedaży tak często, co sprawia, że ​​te oferty Kindle są jeszcze lepsze.

Zebraliśmy wszystkie przyzwoite oferty na urządzenia marki Amazon, które będą obowiązywały od teraz do końca wyprzedaży Amazon Prime Day (13-14 października). Amazon ma stronę z ofertami urządzeń z wieloma najlepszymi ofertami, ale poniżej mamy te, które lubimy, z naszymi przemyśleniami i linkami do naszych relacji.


Uwaga: Przekazujemy oferty, które się wyprzedają lub są niedostępne po obniżonej cenie. Oferty czasami wracają, a przedmioty wracają do magazynu szybciej, niż możemy zaktualizować, więc sprawdź sam. Aby uzyskać te rabaty, potrzebujesz subskrypcji Amazon Prime. W razie potrzeby możesz uzyskać bezpłatną 30-dniową wersję próbną Prime i anulować ją później, jeśli nie chcesz miesięcznych opłat.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi Poradami i ofertami na wczesne premiery, ofertami Walmart i zapisz się na nasz cotygodniowy biuletyn ofert. W nadchodzących dniach omówimy znacznie więcej Prime Day.

Czytelnicy sprzętu mogą uzyskać plik 3-miesięczna subskrypcja próbna WIRED za 1 USD w tym tygodniu. Subskrypcja zapewnia nieograniczony dostęp bez reklam do WIRED wraz z naszym drukowanym magazynem, jeśli chcesz. Zwykle kosztuje 30 USD rocznie.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty głośników Echo

: Amazon

Oferta Fire Tablet (od 13 października)

: AMAZON

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook