GryTelefony

Najlepsze oferty weekendowe i rabaty na technologię

W The Verge, staramy się oferować najlepsze oferty, jakie możemy znaleźć – w końcu nie każdy ma czas na przeczesywanie niekończących się list produktów i stron sprzedawców. W zeszłym tygodniu odnotowano kilka dobrych zakupów, w tym oferty na iPhone’a 11 Pro i najlepsze słuchawki z redukcją szumów, jakie można kupić, ale wiele najlepszych ofert tygodnia będzie kontynuowanych przez weekend. Na przykład teraz możesz zaoszczędzić 24 USD na Apple Pencil drugiej generacji i zdobyć najnowszy tracker Bluetooth Tile w najniższej cenie od miesięcy. To weekend, wszyscy. Mają na to.


Przyjazny dla Androida Tile Mate kosztuje teraz 5 USD

Ostatnio wydaje się, że AirTags firmy Apple ukradły cały grzmot, jeśli chodzi o urządzenia śledzące Bluetooth. I chociaż mogą lepiej pasować do użytkowników iOS niż Tile Mate, są również droższe i ograniczone do ekosystemu Apple. Mate stanowi alternatywę, kompatybilną z Androidem i obecnie przecenioną do 20 USD w Amazon, Best Buy i Target. Chociaż sieć wyszukiwania tłumu Tile nie jest tak solidna jak Apple, Mate nadal oferuje doskonały zasięg, a także wymienną baterię i odporną na warunki atmosferyczne obudowę. Możesz nawet użyć go do pingowania zgubionego telefonu w szczyptę, funkcji, której nie można znaleźć w podobnie myślącym urządzeniu Apple.

Tile Mate (wersja 2020)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Jest powód, dla którego Tile stał się synonimem trackerów Bluetooth. Mate ma doskonały zasięg, wymienną baterię i dostęp do dużej sieci wyszukiwania tłumu, co pozwala (miejmy nadzieję) zlokalizować swoje przedmioty bez względu na to, gdzie się znajdują.


Jabra Elite 85T spadły do ​​najniższej ceny od miesięcy

Jabra Elite 85T to najbardziej imponująca jak dotąd para słuchawek Jabra i prawdopodobnie jedne z najlepszych prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych, jakie można dostać za te pieniądze. Ich aktywna redukcja szumów jest doskonała, podobnie jak półotwarta konstrukcja i poziom komfortu, który zapewniają, a także są wyposażone w elementy sterujące na słuchawkach i obsługę bezprzewodowego ładowania Qi za pośrednictwem dołączonego etui. Obecnie 85T odnotowuje spadek cen u wielu sprzedawców, w tym Best Buy, Amazon i Walmart. Jeśli AirPods Pro nie pasuje do twojego budżetu, być może to będzie.

Jabra Elite 85t

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kontynuacja Elite 75t, która obejmuje solidną redukcję szumów i doskonałe sterowanie słuchawkami nausznymi.


Odbierz nowego iPada Pro? Możesz zaoszczędzić 25 USD na najnowszym Apple Pencil

IPad Pro 2021 to potęga dzięki chipowi M1 firmy Apple, ale jeśli jesteś ilustratorem lub kimś, kto nie może zrezygnować z tradycyjnego pisania, prawdopodobnie będziesz potrzebować nieco większej precyzji niż może zaoferować tablet. Na szczęście Apple Pencil drugiej generacji jest obecnie w sprzedaży w Verizon za 104 USD, 20-procentową zniżkę i jedną z najniższych cen, jakie widzieliśmy w najnowszym rysiku Apple. Jest kompatybilny zarówno z iPadem Pro 11- i 12-calowym, a także iPadem Air 2020 i iPadem Pro ostatniej generacji i oferuje niskie opóźnienie, doskonałą czułość na nacisk i możliwość ładowania, gdy jest magnetycznie przymocowany z boku. Twoje urządzenie. To krok naprzód w stosunku do swojego poprzednika skupionego na Błyskawicach i na tym mile widziany.

Apple Pencil (druga generacja)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ołówek drugiej generacji Apple rezygnuje z niezręcznego ładowania portu Lightning, przyjmując mechanizm magnetyczny, który mocuje się z boku iPada Pro i iPada Air. Może również ładować się, gdy jest przymocowany magnetycznie.


Zaoszczędź ponad 50 procent na zestawie Razer Power Up

Gry na PC mogą stać się drogie … szybko. Na szczęście, jeśli chcesz odebrać zestaw niezbędnych urządzeń peryferyjnych, które uzupełnią Twoją najnowszą wersję komputera, Walmart nadal oferuje sporą zniżkę na pakiet Power Up od Razera. Tnący koszt 69 $ pakiet to idealny zestaw startowy do gier takich jak Apex Legends i Przeznaczenie 2i zawiera zestaw słuchawkowy Kraken X Lite, oburęczną mysz Viper i klawiaturę Cynosa Lite. Nie możemy zagwarantować, że przyniesie ci to upragnione zwycięstwo królewskie Fortnite, ale podobnie jak nasze wybory najlepszych myszy do gier i najlepszych zestawów słuchawkowych do gier, będzie to trochę łatwiejsze.

Zestaw Razer Power Up

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Trzyczęściowy zestaw do gier na PC firmy Razer zawiera przewodową klawiaturę do gier Cynosa Lite, zestaw słuchawkowy Kraken X Lite i oburęczną mysz Viper. Ten pakiet zwykle kosztuje około 100 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook