Gry

Najlepsze słuchawki nauszne Bose kosztują 150 USD za odnowione w serwisie eBay

Serwis eBay organizuje wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta, w szczególności na odnowionych produktach. Jedna z najlepszych ofert, jakie zauważyliśmy, dotyczy słuchawek nausznych Bose 700 z redukcją szumów. Zwykle sprzedają się za 380 USD, ale możesz kupić certyfikowaną odnowioną parę za jedyne 224 USD (przed opodatkowaniem), wprowadzając kod PREZDAY20 przy kasie. To ekscytująca okazja, ponieważ każdy kolor jest obecnie dostępny, a Bose jest tutaj sprzedawcą, więc zajął się procesem renowacji.

Na stronie jest napisane, że każdy zestaw słuchawek jest „nieskazitelny, jak nowy” i że będzie „w nowym opakowaniu z oryginalnymi i nowymi akcesoriami”. Ponadto, jeśli mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, serwis eBay automatycznie włącza dwuletnią gwarancję w Allstate.

Słuchawki Bose Noise Cancelling 700 (odnowione certyfikowane)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe słuchawki Bose nauszne umożliwiają jednoczesne podłączenie dwóch urządzeń i mają bardziej nowoczesny wygląd w porównaniu z innymi słuchawkami Bose. Możesz kupić parę odnowionych certyfikowanych urządzeń o wartości 224 USD (przed opodatkowaniem) z kodem PREZDAY20 wprowadzone przy kasie.

Jeśli posiadasz 11-calowego iPada Pro lub iPada Air czwartej generacji i chcesz zdobyć klawiaturę do swojego tabletu, Amazon i Walmart obniżyły cenę Magic Keyboard firmy Apple, obniżając ją do najlepszej w historii ceny 199 USD .

Klawiatura Apple Magic Keyboard

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ta wersja klawiatury Apple Magic Keyboard pasuje do iPada Pro (11-calowego) lub nowego iPada Air ładowanego przez USB-C. Zapewnia zestaw podświetlanych klawiszy i gładzik, dzięki czemu możesz być bardziej produktywny lub może jeździć konno z większą wydajnością.

Jeśli chodzi o poprawę formy, nie musisz wydawać mnóstwa pieniędzy na drogi sprzęt do ćwiczeń, a nawet na członkostwo w siłowni – po prostu użyj (lub kup) Nintendo Switch i rozważ odebranie Ring Fit Adventure. To ćwicząca gra RPG, która zawiera pierścień Ring-Con Pilates i pasek na nogę. Zwykle 80 USD można kupić za 70 USD w Amazon, Best Buy i Walmart.

Ring Fit Adventure

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Ćwicząca gra Nintendo na Switcha. Oprócz gry, Ring Fit Adventure zawiera również Ring-Con i pasek na nogę.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook