GryRTV

Najlepsze weekendowe oferty technologiczne na laptopy, przedłużacze Wi-Fi i nie tylko

Nadszedł weekend, a wraz z nim zestaw wspaniałych zniżek na wszystko, od laptopów dla studentów, przez słuchawki, po niektóre gry, które pojawiły się dopiero w tym tygodniu. Poniżej podsumowaliśmy wiele najważniejszych informacji, a jeśli szukasz najlepszych z najlepszych, a nie tylko tego, co jest obecnie w sprzedaży, zaktualizowaliśmy również nasze kompleksowe przewodniki po najlepszych urządzeniach do przesyłania strumieniowego i najlepszych laptopach do gier, zarówno z których oferuje wiele możliwości rozrywki, aby uciec przed letnim upałem.

Nie musisz koniecznie wybierać systemu Google Nest Wifi lub podobnej sieci mesh, aby wzmocnić domową sieć Wi-Fi – czasami wystarczy zwykły przedłużacz Wi-Fi, taki jak TP-Link AC750. Jeśli masz kompatybilny router, urządzenie dwuzakresowe pomoże wzmocnić jego sygnał (nie zwiększy jego prędkości), pomagając złagodzić martwe strefy w domu za pośrednictwem połączenia przewodowego lub bezprzewodowego. W tej chwili możesz wybrać kompaktowy przedłużacz TP-Link w Amazon za 20 USD, zniżkę 15 USD i najniższą do tej pory cenę.

Przedłużacz Wi-Fi TP-Link AC750

AC750 to niedrogi sposób na zwiększenie zasięgu domowej sieci Wi-Fi i poprawę jej niezawodności. Dwuzakresowy przedłużacz jest łatwy w konfiguracji i obsłudze oraz ma wbudowany port Ethernet, jeśli wolisz połączenie przewodowe przez Wi-Fi.

Seria Monster Hunter odrodziła się w ostatnich latach na Zachodzie dzięki hitom, takim jak Świat łowców potworów i Powstanie łowców potworów. Jednak najnowszy spin-off Nintendo Switch, Monster Hunter Stories 2: Skrzydła Ruiny, polega nie tyle na zabijaniu potworów, ile na ich łapaniu. Turowy tytuł jest żywy i nieco banalny, ale jeśli szukasz MonHun gra o lżejszym tonie i wypróbowanej mechanice JRPG, Skrzydła Ruiny jest już w sprzedaży w Amazon za 50 USD, prawie 20 procent ceny katalogowej.

Monster Hunter Stories 2: Skrzydła Ruiny

Capcom Monster Hunter Stories 2: Skrzydła Ruiny może nie jest to tytuł zabijania potworów, do którego przyzwyczaili się zachodni fani, ale jest to solidny JRPG z kolorowymi postaciami i przystępną, turową walką.

Jeśli jesteś graczem PC, który chce jak najlepiej wykorzystać tytuły takie jak Fortnite i Legendy Apex, kompetentna mysz do gier to niezbędne akcesorium. Na szczęście Logitech G502 Hero — przewodowy odpowiednik naszego najlepszego wyboru najlepszej bezprzewodowej myszy do gier — to niedrogi sposób, z 11 dostosowywanymi przyciskami, programowalnym oświetleniem i elastycznym systemem wagowym, który pozwala dostosować opór do lubić w locie. Zazwyczaj w sprzedaży za około 50 USD, Logitech G502 jest obecnie dostępny w Amazon za 38 USD, najbardziej stromą obniżkę ceny, jaką widzieliśmy w popularnej myszy do gier.

Mysz do gier Logitech G502 Hero

G502 Hero firmy Logitech ma większość tych samych funkcji, co nasz najlepszy wybór najlepszej myszy do gier, G502 Lightspeed — z wyjątkiem tego, że jest przewodowy. Jeśli nie masz nic przeciwko, jest to doskonała mysz, którą zwykle można znaleźć za 50 USD lub mniej.

Acer Swift 3 nie jest naszym najlepszym wyborem dla najlepszego laptopa dla studentów, ale jest to jedna z naszych rekomendacji dla studentów, biorąc pod uwagę wszystkie odpowiednie pola. Jest lekki i działa dobrze w tej cenie, a w Costco jest dostępny z 8 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 512 GB i procesorem AMD Ryzen 5 za 490 USD. Podobnie jak wszystkie konfiguracje, wariant tylko dla członków Costco reklamuje również zintegrowany czytnik linii papilarnych, zdrowy wybór portów i podświetlaną klawiaturę do pracy po godzinach. Przyznajemy, że solidna, aluminiowa konstrukcja Swifta 3 nie wygra żadnych konkursów projektowych, ale jest to również niedrogi laptop, który nie rozbije banku. Przeczytaj naszą recenzję.

Acer Swift 3

Laptop Acer Swift 3 jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz IPS 1080p, procesor AMD Ryzen 5, 8 GB pamięci RAM i 512 GB SSD. Posiada również czytnik linii papilarnych ułatwiający logowanie i podświetlaną klawiaturę, dzięki czemu pisanie w warunkach słabego oświetlenia jest dziecinnie proste.

Inne ważne oferty

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook