Gry

Najnowsza partia gier niezależnych od Nintendo na Switcha zawiera Fez i kontynuację Oxenfree

Nintendo wyemitowało dzisiaj swój najnowszy „Indie World Showcase”, a 20-minutowe wydarzenie było pełne zapowiedzi dotyczących nadchodzących gier na Switcha. Jest też spora różnorodność: wszystko, od fantastycznych światów deskorolkowych, przez generowane proceduralnie wycieczki drogowe, po klasyczne puzzle, które są dostępne później. Jeśli przegapiłeś prezentację, oto najważniejsze informacje.

Droga 96.

Droga 96

Opisywana jako „gra skupiająca się na narracji, będąca połączeniem przygody, eksploracji i rozwiązywania zagadek” Droga 96Fabuła zawiera elementy generowane proceduralnie, co oznacza, że ​​żadne dwie podróże drogowe nie będą dokładnie takie same, a wybór będzie również odgrywał dużą rolę w jej rozwoju. Oczekuje się, że zostanie uruchomiony na Switchu jeszcze w tym roku.

Oxenfree II: Lost Signals

Niespodziewana kontynuacja niesamowicie surrealistycznej gry przygodowej Bez wołów, który ma pewne mocne Stranger Things wibracje. Kontynuacja jest osadzona pięć lat po pierwszej grze i ukaże się w tym roku.

OlliOlli World

Jedna z najlepszych gier o deskorolce staje się trochę … dziwniejsza. OlliOlli World zamienia lokacje z prawdziwego świata na dziwny świat fantasy, w którym wyruszasz w poszukiwaniu mistycznych bogów skateboardingu, ale wygląda na to, że zachowuje tę samą dynamiczną jazdę na deskorolce 2D, co jej poprzednicy. Powinien wyjść tej zimy.

Aerial_Knight’s Never Yield.

Aerial_Knight’s Never Yield

Aerial_Knight’s Never Yield jest biegaczem, ale z niesamowitą ilością stylu. Odbywa się w futurystycznym wydaniu Detroit, inspirowanym częściowo Tokio, i ma ścieżkę dźwiękową, która przeskakuje między hip-hopem a jazzem. Będzie dostępny na Switchu od 19 maja, a wersja demonstracyjna pojawi się później.

Tęsknota.

Tęsknota

Tęsknota jest już na PC, ale wersja Switch – która jest dostępna dzisiaj – daje nowej publiczności szansę na doświadczenie tej dziwnej gry, której ukończenie zajmuje 400 dni w świecie rzeczywistym. Poważnie. Oto podstawowe założenie:

Graj jako samotny Cień, ostatni sługa króla, który kiedyś rządził podziemnym królestwem. Władze króla osłabły i zasypia na 400 dni, aby odzyskać potęgę. Twoim obowiązkiem jest pozostać w glinianym pałacu, aż się obudzi.

Zaraz po uruchomieniu gra nieuchronnie odlicza 400 dni: nawet jeśli przestaniesz grać i wyjdziesz z gry.

Teraz do ciebie należy decyzja, co zrobić ze swoją samotną egzystencją pod ziemią. Nie stresuj się, masz dużo czasu.

Fez

Jedna z najbardziej wpływowych gier niezależnych wszechczasów, zmieniająca perspektywę gra logiczna Fez debiutuje na Switchu z dużym opóźnieniem. A nawet lepiej: dziś jest dostępny.

Ostatni przystanek.

Celownik i Ostatni przystanek

Annapurna Interactive – wydawca z niesamowitym dorobkiem, dzięki takim grom jak Florencja i Sayonara Wild Hearts – ujawnił, że dwie z nadchodzących gier zmierzą się na Switcha. Zawierają Celownik, gra o odkrywaniu wspomnień poprzez przedmioty i Ostatni przystanek, następne wydanie z Virginia Studio Variable State. Oczekuje się, że oba mają zostać uruchomione w tym roku.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook