NowościOprogramowanieTelefony

Najnowsze grille gazowe Weber mają Wi-Fi, Bluetooth i wyświetlacze cyfrowe

Weber rozszerza swoją linię grilli podłączonych do Internetu, aby objąć popularne modele gazowe, w tym podstawowy asortyment firmy Spirt, oferujący łączność Bluetooth i Wi-Fi do śledzenia temperatury oraz zintegrowany wyświetlacz cyfrowy.

Grillowanie w sieci nie jest nową koncepcją dla Webera: firma od lat oferuje linię termometrów do mięsa iGrill jako dodatki do swoich istniejących grillów, aw zeszłym roku zadebiutowała druga generacja inteligentnego urządzenia do grillowania Weber Connect, które oferuje nowszą i bardziej zaawansowaną aplikację Weber Connect. Oferuje również funkcje inteligentnego grillowania Weber Connect w swoim wędzarni na pellety SmokeFire (w podobny sposób do palaczy WiFIRE firmy Trager).

Włączenie inteligentnej technologii do kontrolowania takich rzeczy, jak temperatura lub monitorowanie wysmażenia, ma jednak nieco większy sens dla palacza pelletu – który z samej natury swojej techniki gotowania wymaga dłuższego czasu gotowania w niższych temperaturach. Możliwość obserwowania, jak radzi sobie mostek lub regulowania temperatury w domu, to przydatne dodatki dla palacza pelletów. Grill gazowy ze znacznie mniej wyrafinowanymi palnikami wydaje się być mniej naturalnym rozwiązaniem.

Wszystko to powiedziawszy, dodatki Weber Connect wydają się zabawne. Sondy temperatury połączone z Wi-Fi są pomocnym narzędziem do grillowania, szczególnie dla nowych kucharzy lub podczas pracy z większymi stekami lub pieczeniami. Aplikacja zawiera również instrukcje i przepisy dotyczące grillowania krok po kroku, wraz z licznikami czasu, instrukcjami ustawiania temperatury grilla na każdym etapie gotowania, a nawet powiadomieniami o takich rzeczach, jak obracanie hamburgerów.

Być może najbardziej użyteczne jest to, że modele inteligentnych grillów na propan mogą monitorować, ile gazu pozostało w zbiorniku i powiadamiać Cię za pośrednictwem aplikacji, gdy spada.

Nadal jednak będziesz musiał zająć się faktycznym grillowaniem: pomimo chluby Webera na temat tego, jak nowe grille z serii Smart wnoszą „70 lat wiedzy, techniki i doświadczenia firmy Weber prosto do opuszków palców grilla dzięki programom gotowania Weber Connect i sztucznym inteligencja ”, algorytmy nie gotują dla ciebie steku.

Nowe grille Weber Connect są podzielone na modele Genesis firmy Genesis z modelami Genesis EX-315 (1029 USD), EX-335 (1239 USD) i SX-335 (1349 USD), które oferują więcej funkcji premium, takich jak podgrzewany stojak i zintegrowana dioda LED oświetlenie do grillowania w nocy. Firma oferuje również mniejszy inteligentny grill z 849 USD Spirit SX-315, na najwyższym końcu swojej podstawowej linii Spirit, która ogranicza przestrzeń do grillowania (ale za niższą cenę). Płacisz jednak premię za te zintegrowane inteligentne Wi-Fi i Bluetooth: na przykład „zwykła” wersja Spirit SX-315 kosztuje 599 USD.

Nowa linia inteligentnych grillów Weber Connect ma zostać uruchomiona jeszcze tej wiosny.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook