GryNowości

Najnowsze niedrogie głośniki, słuchawki i wkładki douszne

Można powiedzieć, że muzyka jest językiem uniwersalnym: chociaż nasze gusta muzyczne mogą się różnić, jest niewielu ludzi, którzy nie mają swoich ulubionych piosenek do słuchania. Nowe technologie podniosły jakość tej muzyki – jednak nie wszyscy możemy pozwolić sobie na typy głośników i słuchawek, które oferują najlepszy dźwięk.

Ale jeśli jesteś fanem muzyki i masz ograniczony budżet, nie rozpaczaj. Istnieją urządzenia audio, które oferują dobry, a nawet doskonały dźwięk, bez konieczności zaciągania kredytu. Poniżej znajdują się recenzje różnych głośników i zestawów słuchawkowych (zarówno słuchawek, jak i wkładek dousznych), które pozwolą Ci naprawdę cieszyć się swoją listą odtwarzania. Czytaj dalej i zobacz, czy nie możesz znaleźć czegoś, co idealnie pasuje do Twoich potrzeb.

Słuchawki i wkładki douszne

Razer Opus noszone przez następne

Słuchawki Razer Opus
Fotografia: Cameron Faulkner / The Verge

Za te pieniądze nowe bezprzewodowe słuchawki Razer Opus za 200 USD z redukcją szumów są wyposażone w prawie wszystko, czego potrzebuję w zestawie słuchawkowym: wygodę, dobrą jakość dźwięku i długą żywotność baterii – z kilkoma dodatkowymi funkcjami jako bonus. Na przykład nauszniki można obrócić o 90 stopni, aby spocząć na mojej klatce piersiowej, a następnie uzyskać jeszcze bardziej zwartą formę i złożyć je w dołączonym twardym etui. Te słuchawki mogą również automatycznie wstrzymywać pracę po wyjęciu ich z uszu.

Podstawowe słuchawki douszne Sony zostały wydane bez większego rozgłosu, ale myślę, że są naprawdę wyjątkowe. Widzieli już ceny sprzedaży poniżej 100 USD, a do tego otrzymujesz parę słuchawek, które mogą wydobyć potężny bas i zatrzasnąć się w twoich uszach z niezwykłą stabilnością – nie są wymagane żadne podpory ani haczyki. Słuchawki douszne WF-XB700 brzmią po prostu rewelacyjnie jak na cenę, stabilność połączenia jest solidna (bez problemów z synchronizacją dźwięku podczas oglądania filmów), a ich genialne etui ładujące zawsze jasno pokazuje, że wszystko ładuje się tak, jak powinno, dzięki lekko przezroczystemu pokrywa.

Zbliżenie na wkładki douszne OnePlus w dłoni.

: Chris Welch / The Verge

Buds OnePlus Buds o agresywnej cenie 79 USD mają sztywną konstrukcję podobną do AirPod, która jest wykonana z twardego plastiku – co oznacza odejście od słuchawek Bullets, Bullets Wireless 2 i innych słuchawek OnePlus, w których zastosowano silikonowe końcówki zapewniające szczelne dopasowanie do uszu. OnePlus Buds wymagają telefonu OnePlus, jeśli chcesz uzyskać z nich jak najwięcej, więc naprawdę nie spodoba się właścicielom innych urządzeń z Androidem. Nie dostaniesz funkcji takich jak ładowanie bezprzewodowe lub redukcja szumów w tak niskiej cenie, ale jeśli zazdrościsz AirPods firmy Apple i nie podoba ci się to, jak czują się słuchawki douszne, trudno jest tutaj pokonać współczynnik wartości.

Nowe Beats Flex za 50 USD to bardzo inteligentna gra z działu Beats firmy Apple. Jeden powód jest oczywisty: ponieważ linia iPhone’a 12 nie jest już dostarczana z dołączonymi wkładkami dousznymi, ta opcja w stylu pałąka na szyję może okazać się popularnym zamiennikiem. Słuchawki douszne Beats Flex są znacznie tańsze niż wymieniane przez nich Beats X – nie wspominając o AirPods. Zapewniają 12-godzinną żywotność baterii, są dobrze dopasowane i eliminują lęk przed utratą prawdziwie bezprzewodowej wkładki dousznej.

Głośniki

Sonos i Ikea rozpoczęli to, co stanowi zadatki na długoterminową współpracę w sierpniu 2019 r. Możesz teraz kupić głośnik do lampy stołowej Symfonisk (179 USD) lub głośnik na półkę Symfonisk (99 USD) w lokalnej Ikea lub na stronie internetowej sklepu z wyposażeniem domu; te urządzenia nie są dostępne u zewnętrznych sprzedawców, takich jak Best Buy, ani nawet bezpośrednio od Sonos. Wyglądają jak Ikea z zewnątrz, ale oba są bardzo głośnikami Sonos w środku i bezproblemowo integrują się z innymi produktami z linii firmy, takimi jak Sonos One, Beam, Play: 5, Play: 1 i nie tylko.

: Cameron Faulkner / The Verge

Nowy głośnik Bluetooth Emberton firmy Marshall za 149 dolarów daje ukochanemu Logitech Ultimate Ears Boom szansę na wygraną. Na początek ładuje się przez USB-C, aby szybko i bezproblemowo ładować, i pożycza doskonałe sterowanie podobne do joysticka z najnowszej linii słuchawek Marshalla. Zamiast uczyć się kilku kombinacji przycisków, aby zmienić piosenkę lub sprawdzić poziom naładowania baterii, wszystko jest tutaj śmiertelnie proste. Ponieważ niektóre firmy próbują znaleźć sprytne sposoby na sterowanie urządzeniami, takie jak przeciągnięcia lub gesty, można powiedzieć, że fizyczne przyciski są łatwe, dostępne i przyjemne.

Nic dziwnego, że wraz z dużym przeprojektowaniem na Echo czwartej generacji, Amazon przeprojektował również Echo Dot. Nowa kropka czwartej generacji ma nowy, kulisty kształt swojego większego brata, tylko w mniejszej skali. Jest natychmiast dostępny w trzech różnych wariantach: model standardowy za 49,99 USD, wersja z wbudowanym zegarem LED za 59,99 USD i Edycja dla dzieci, która jest dostępna w uroczym wzornictwie tygrysa lub pandy za 59,99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook