FotoNowości

Najnowsze niedrogie iPhone’y i telefony z Androidem

Nawet jeśli próbujesz obniżyć koszty, prawdopodobnie zechcesz w końcu wymienić stary telefon. Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane tym, że bateria nie utrzymuje już przyzwoitego poziomu naładowania, czy też system operacyjny nie jest już aktualizowany, smartfony zwykle zaczynają tracić swoją użyteczność około trzeciego roku (lub czasami wcześniej).

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, jaki jest Twój następny telefon, jest przejrzenie recenzji i skorzystanie z nich, aby zdecydować, które funkcje są dla Ciebie najważniejsze, oraz zrównoważyć to z kosztem urządzenia. Oto kilka ostatnich recenzji tanich smartfonów, które pomogą Ci dokonać tego wyboru. Przeczytaj podsumowanie i kliknij tytuł, aby uzyskać całą historię.

Google Pixel 4A ma zamontowany z tyłu czujnik odcisków palców.

Google Pixel 4A

Cena jest najważniejszą rzeczą, jaką należy wiedzieć o Pixelu 4A. To sprawia, że ​​wiele zalet Pixela 4A – podobnie jak jego flagowy aparat – jest o wiele bardziej imponujące. Jest też źródłem niektórych (ale nie wszystkich) jego kompromisów, podobnie jak procesor, o który się martwię, nie wytrzyma próby czasu. W kręgach Androida linia Pixel firmy Google jest często pogardzana za to, że jest co najmniej o pół kroku za swoimi konkurentami. Wiele z tej pogardy jest zasłużonych, ale myślę, że nie wszystko – a Pixel 4A jest dla siebie znacznie mocniejszy niż inne telefony Pixel.

Google Pixel 4A 5G to dobry telefon z powodów, które nie mają prawie nic wspólnego z „5G” w nazwie. Pozornym powodem istnienia telefonu jest oferowanie łączności 5G klientom, którzy chcą mieć tańszy telefon. Zaczyna się od 499 USD dla większości przewoźników, ale kosztuje 599,99 USD w Verizon. Ale faktyczny powód zakupu jest znacznie prostszy: oferuje większy ekran, świetne aparaty i szybszy procesor w porównaniu ze standardowym Pixel 4A. Ma nawet gniazdo słuchawkowe.

OnePlus Nord
: Jon Porter / The Verge

OnePlus Nord z ceną początkową wynoszącą 379 GBP (około 484 USD) łatwo sprawia, że ​​wydaje się, że OnePlus wraca do swoich korzeni. Ale ponieważ jego flagowe telefony nigdzie się nie wybierają, średniotonowy Nord jest zamiast tego kolejnym krokiem w rozszerzaniu oferty OnePlus. OnePlus wkracza w nową erę, a nie wraca do starej.

Ambicją Motoroli od kilku lat jest posiadanie budżetu i przestrzeni na telefony klasy średniej. A nowo ogłoszone Moto G Fast i Moto E (już nie ma liczb) to ostatnie elementy tej układanki w tegorocznym składzie, dołączając do wcześniej wydanych Moto G Power i G Stylus w jeszcze niższych cenach. Zaczynając od 149,99 USD za nowe Moto E i 199,99 USD za Moto G Fast, nowe telefony oznaczają, że Motorola ma teraz telefony z budżetem za każde 50 USD w przedziale od 149 USD do 299 USD. To dużo telefonów i okazuje się, że nie różnią się zbytnio od siebie.

Apple iPhone SE

Apple iPhone SE
: Vjeran Pavic / The Verge

Cieszę się, że Apple wskrzesiło stary pomysł i wypuściło kolejny iPhone SE. Zaczyna się od 399 USD za model z 64 GB pamięci. Dla osób, które chcą iPhone’a, kupowanie zupełnie nowego telefonu za mniej niż 700 USD jest o wiele łatwiejsze. Przed tym odświeżeniem będziesz wybierał między odnowieniami lub przejściem na Androida. Wskazanie, że iPhone SE jest iPhonem, jest zbędne, ale jest ważne dla osób, które nie chcą się zmieniać. To także gwarancja podstawowego poziomu jakości. To sprawia, że ​​ta recenzja jest prosta: ile rezygnujesz, płacąc tylko 399 USD?

Koszt 449 USD TCL 10 Pro jest nieco wyjątkowy, ponieważ jest to duża próba firmy, aby zaistnieć w świecie smartfonów. Logo TCL znajduje się z tyłu urządzenia i na szczęście dla TCL robi świetne pierwsze wrażenie dzięki dużemu ekranowi, minimalnym ramkom i eleganckiemu zestawowi kamer.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook