Foto

Najnowsze rozerwanie z iFixit pokazuje, jak ogromny jest aparat iPhone’a 12 Pro Max

IPhone 12 Pro Max to największy iPhone w historii firmy Apple, z 6,7-calowym wyświetlaczem, który szczyci się systemem aparatu, który nasz recenzent nazwał „jednym z najbardziej pewnych aparatów w smartfonach”. W swoim ostatnim porzuceniu iFixit pokazuje, jak duży jest ten imponujący aparat w porównaniu z innymi iPhone’ami.

Aparat iPhone’a 12 Pro Max jest dość duży
naprawię to

Główny czujnik szerokokątny „przyćmiewa sensor iPhone’a 12”, mówi iFixit, jest o około 47 procent większy. Ale ma taką samą rozdzielczość 12 MP, jak mniejszy model. System stabilizacji obrazu z przesunięciem sensora 12 Pro Max – znajdujący się w większości lustrzanek cyfrowych – zwiększa objętość dużego aparatu głównego, jak stwierdził iFixit.

Bateria w kształcie litery L w 12 Pro Max jest największa spośród wszystkich obecnych modeli iPhone’a, waży 14,13 Wh, w porównaniu z 8,57 Wh w wersji mini i 10,78 Wh w 12 i 12 Pro. Ale iFixit zauważa, że ​​w rzeczywistości jest on nieco mniejszy niż pakiet 15.04 Wh znajdujący się w iPhonie 11 Pro Max.

Bateria iPhone’a 12 Pro Max (po prawej) przyćmiewa inne baterie modelu iPhone’a 12.
naprawię to

IPhone 12 Pro Max – najdroższy iPhone na rynku, który kosztuje obecnie 1099 dolarów – „jest prawdopodobnie najlepszym tegorocznym osiągnięciem Apple dotyczącym iPhone’a”, mówi iFixit. Urządzenie dodaje „wymagającą technologię 5G bez widocznych kompromisów w stosunku do innych komponentów”. Zobacz pełną wersję iFixit porzucenia iPhone’a 12 Pro Max tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszymi recenzjami wszystkich modeli iPhone’a 12 poniżej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook