Gry

Najnowsze tablety iPad Pro i iPad Air są dziś tańsze o 100 USD

Jeśli czekałeś na sporą ofertę na nowy 12,9-calowy iPad Pro wyposażony w procesor M1 lub 10,9-calowy iPad Air wydany w zeszłym roku, możesz teraz zaoszczędzić 100 USD na każdym modelu w Amazon. Począwszy od iPada Pro, model podstawowy w kolorze gwiezdnej szarości, który ma 128 GB pamięci, kosztuje w Amazon 999 USD. To 100 USD mniej niż zwykły koszt, co jest świetne, biorąc pod uwagę, że ta iteracja obejmuje genialny wyświetlacz Mini LED Liquid Retina XDR z większym kontrastem i głębią kolorów niż w poprzednich modelach.

iPad Pro (128 GB, Wi-Fi)

Najnowszy 12,9-calowy iPad Pro firmy Apple jest wyposażony we własny procesor M1, Thunderbolt i najlepszy wyświetlacz spośród wszystkich dostępnych tabletów.

To zrozumiałe, jeśli zamiast tego szukasz czegoś nieco tańszego. W Best Buy i Amazon możesz zaoszczędzić 100 USD na podstawowym modelu iPada Air 2020, który ma 10,9-calowy ekran i – podobnie jak iPad Pro – port USB-C do ładowania. Zwykle 599 USD za wersję 64 GB, teraz jest to 499 USD.

iPad Air (2020, 64 GB, tylko Wi-Fi)

Tegoroczny model iPada Air ma cieńsze ramki wokół wyświetlacza i przeniósł czujnik linii papilarnych Touch ID do przycisku zasilania, który znajduje się na górze urządzenia.

Obie te oferty są dobre, ale trudno jest polecić kupowanie za pośrednictwem tych sprzedawców, jeśli jesteś studentem lub nauczycielem, ponieważ promocja Apple na powrót do szkoły to mądrzejszy sposób kupowania. Cena tego samego iPada Air wynosi 549 USD, ale zestaw AirPods otrzymasz bez dodatkowych opłat. W przypadku wspomnianego wyżej iPada Pro można go dostać w tej samej cenie przez Apple i dostać AirPods bez dodatkowych opłat.

Eero 6

: Eero

Best Buy ma fantastyczną ofertę na trzypakowy system Wi-Fi 6 Eero 6 mesh. Normalnie 279 USD, dziś jest to 181 USD. Ten pakiet zawiera jeden router Eero 6, który ma dwa porty Ethernet, jeden dla modemu, a drugi, który można podłączyć do preferowanego urządzenia lub przełącznika Ethernet. Otrzymasz również dwa bezprzewodowe przedłużacze Eero 6, które nie mają sieci Ethernet, ale mogą rozszerzyć sygnał na więcej części domu.

Router siatkowy Eero 6 + dwa przedłużacze Eero 6

System routera mesh Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do podłączania inteligentnych urządzeń domowych.

Jeśli posiadasz PS4 lub PS5, sugeruję odbiór Yakuza: Jak smok w Best Buy już dziś. Edycja limitowana, która zawiera stalową obudowę, kosztuje 25 USD (zwykle 60 USD), a po włożeniu tego dysku z grą do PS5 możesz uzyskać aktualizację PS5 bez dodatkowych kosztów. Ta gra jest dostępna w Xbox Game Pass Ultimate, ale dla graczy PlayStation to trudna sprawa, którą można pominąć. W przeciwieństwie do poprzedniego Jakuza gier, ten jest turową grą RPG, ale nadal ma charakterystyczny dla serii humor i dramat.

Yakuza: Jak smok

Najnowszy Jakuza gra, Jak smok, wprowadza do serii turową grę RPG. W ten sposób bardzo różni się od swoich poprzedników, ale jego charakterystyczny humor pozostaje nienaruszony.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook