Różności i nowinki technologia

Najnowszy dodatek do składanego telefonu Samsunga to darmowy deser

Samsung daje właścicielom swoich składanych telefonów darmowy deser. Konkretnie chodzi o zamówienie „Madeleines and Canelé” autorstwa szefa kuchni Daniela Bouluda, zaprojektowanego przez szefa kuchni specjalnie dla programu Samsung Galaxy Z Premier, który oferuje właścicielom Galazy Z Fold i Flip darmowe przywileje w zamian za zakup luksusowych telefonów.

Nowy profit jest oferowany we współpracy z przewodnikiem Michelin za pośrednictwem restauracji Boulud’s, Daniel (która sama ma dwie gwiazdki Michelin). W oświadczeniu Samsunga podano, że przedmiotowy deser jest wyceniony na 75 USD, co wydaje się dużo dla francuskich wypieków, ale jeśli masz już składany Galaxy, cena nie jest czymś, o co musisz się martwić, biorąc pod uwagę, że jest bezpłatny .

Firma oferuje dodatkowe korzyści dla właścicieli składanych za pośrednictwem programu Galaxy Z Premier, odkąd ponownie uruchomiła tę usługę wraz z zeszłorocznym Galaxy Z Fold 2. Od tego czasu Samsung dodaje oferty bonusowe dla właścicieli swoich najdroższych telefonów.

Oprócz bezpłatnych przekąsek (których dostawa zajmie od trzech do czterech tygodni), Samsung oferuje bezpłatny rok członkostwa FoundersCard, umożliwiając właścicielom dołączenie do „społeczności ponad 50 000 przedsiębiorców i kadry kierowniczej, którzy otrzymują bezprecedensowe korzyści i możliwości nawiązywania kontaktów”.

Program Galaxy Z Premier obejmuje już bezpłatną, sześciomiesięczną wersję próbną usługi LinkedIn Premium Career, bezpłatną rundę golfa w ClubLife oraz sześciomiesięczny program Obé Fitness. Samsung obiecuje również, że w najbliższych tygodniach ogłosi „nowych partnerów i korzyści”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook