GryRTV

Najnowszy Galaxy Chromebook Samsunga po raz pierwszy kosztuje 100 USD

Najnowszy laptop Samsunga z systemem operacyjnym Chrome, Galaxy Chromebook 2, pojawił się kilka miesięcy temu. Jeśli chcesz kupić ten laptop w bardziej przystępnej cenie, Best Buy i Samsung mają wiele konfiguracji w sprzedaży za 100 USD zniżki.

Moja koleżanka, Monica Chin, uważa, że ​​ten laptop jest najlepszym Chromebookiem ze średniej półki, jaki możesz teraz kupić, i zauważa w swojej recenzji, że ten Chromebook ma znacznie lepszą żywotność baterii niż jego poprzednik.

Samsung Galaxy Chromebook 2

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Obecny flagowy Chromebook Samsunga, który jest tańszy i ulepszony w stosunku do swojego poprzednika, dzięki lepszej żywotności baterii, zapakowanemu rysikowi, dobrym wyświetlaczowi QLED i żywemu wzornictwu.

Duch Tsushimy została wydana w zeszłym roku i szybko stała się jedną z najpopularniejszych gier w 2020 roku, do tego stopnia, że ​​doczekała się filmowej adaptacji. Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś tego tytułu akcji z otwartym światem, w kilku sklepach, w tym Amazon, Best Buy i GameStop, jego cena spadła do najniższej dotychczas ceny wynoszącej 40 USD.

Duch Tsushimy

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Rozgrywający się pod koniec XIII wieku w Japonii, Duch Tsushimy ma graczy kontrolujących samuraja, którego zadaniem jest ochrona wyspy Tsushima podczas pierwszej inwazji mongolskiej.

Przy cenie sprzedaży 297 dolarów LG UltraGear, 27-calowy monitor do gier, to świetna okazja. Jest przeceniony od początku tego tygodnia, ale oferta jest nadal dostępna w Amazon i B&H Photo. Jeśli udało Ci się zdobyć najnowszy procesor graficzny AMD lub Nvidia lub jesteś jednym z pierwszych użytkowników Xbox Series X, ten monitor 1440p jest dobrą opcją do rozważenia.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear QHD

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

27-calowy monitor do gier LG UltraGear to fantastyczna wartość. Ten konkretny model jest wyposażony w panel QHD IPS, z HDMI i DisplayPort, aby umożliwić podłączenie komputera i konsoli do gier. Zachwala również częstotliwość odświeżania 144 Hz, czas reakcji 1 ms i zgodność z G-Sync.

Oferty skrajne

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook