Różności i nowinki technologia

Najnowszy głośnik Bang & Olufsen w kształcie pudełka na drugie śniadanie ma wbudowaną bezprzewodową ładowarkę Qi

Najnowszym przenośnym głośnikiem Bluetooth firmy Bang & Olufsen jest Beolit ​​20, następca wielkości pudełka śniadaniowego Beolita 17. Tym razem dużym ulepszeniem jest nowa bezprzewodowa podstawka ładująca Qi, którą można znaleźć na górze głośnika, która może ładować inne urządzenia. jak telefony lub słuchawki.

Według Bang & Olufsen Beolit ​​20 może również grać o 30 procent dłużej niż jego poprzednik. Firma twierdzi, że bateria głośnika o pojemności 3200 mAh zapewnia 37 godzin słuchania przy niskiej głośności, ale zmniejsza się to do nieco ponad 8 godzin, jeśli słuchasz na typowych poziomach lub nieco poniżej 4 godzin przy maksymalnej głośności.

Jest port USB-C do ładowania.
: Bang & Olufsen

Przyciski na górze głośnika obsługują parowanie i sterowanie odtwarzaniem.
: Bang & Olufsen

Poza tym Beolit ​​20 ma podobny wygląd do 17. Ma skórzany pasek do przenoszenia, port USB-C do ładowania, gniazdo 3,5 mm do łączności przewodowej, a na górze znajdują się przyciski do obsługi parowania Bluetooth i regulacja głośności i odtwarzania. Tym razem nie ma przycisku wielofunkcyjnego, zamiast tego masz dedykowany przycisk odtwarzania / pauzy.

Wewnątrz głośnik ma pojedynczy 5,5-calowy głośnik niskotonowy, trzy 1,5-calowe przetworniki pełnozakresowe i parę 4-calowych pasywnych radiatorów basowych. Głośnik wykorzystuje standard Bluetooth 4.2 i można go sparować do pracy w trybie stereo, z innym Beolitem 20 lub starszym Beolitem 17.

Beolit ​​20 firmy Bang & Olufsen będzie dostępny za 500 $ (450 £ / 500 €) w kolorze szarym i czarnym od 29 października.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook