Nowości

Najnowszy koncentrator USB-C firmy Satechi obsługuje 4K przy 60 Hz i 100 W.

Satechi wypuściło nowy koncentrator USB-C do twojego laptopa, aby dodać wszystkie porty, które prawdopodobnie powinien był zawierać w pierwszej kolejności. Chociaż wybór portu w wieloportowym adapterze USB-C On-the-Go za 99,99 USD jest podobny do innych koncentratorów, wysoka specyfikacja każdego portu sprawia, że ​​urządzenie Satechi jest godne uwagi. Oprócz laptopów działa również z tabletami ze złączem USB-C, takimi jak najnowsze modele iPada Pro.

Koncentrator ma HDMI, które oferuje maksymalną rozdzielczość 4K i częstotliwość odświeżania 60 Hz, a także ładowanie przelotowe USB-C PD do 100 W (chociaż musisz zapewnić własną cegłę zasilającą). Kabel do podłączenia go do urządzenia nie jest zamocowany tak, jak w niektórych koncentratorach, a Satechi dostarcza dwa kable USB-C do USB-C z koncentratorem. Jeden ma 1 m długości, a drugi krótki kabel, który można wsunąć do piasty podczas podróży. Dopełnieniem wyboru jest port VGA obsługujący do 1080p / 60 Hz, dwa porty USB-A i jeden port USB-C tylko do przesyłania danych, gigabitowy Ethernet oraz gniazda kart SD i microSD.

Działa z laptopami i tabletami ze złączem USB-C.
: Satechi

W przeszłości widzieliśmy wiele koncentratorów USB-C oferujących podobne specyfikacje, ale rzadziej można je wszystkie zobaczyć razem w tak wygodnym pakiecie. Model MRW-S3 firmy Sony, ogłoszony w 2019 r., Oferował 100 W USB-C PD, ale maksymalnie przy 4K / 30 Hz. Ten hub USB-C firmy Anker obsługuje 4K / 60 Hz i „ładuje do 100 W (minus 15 W do pracy)”, ale ma krótki kabel hosta USB-C, którego nie można odłączyć. Nowy hub Satechi zajmuje również tylko jeden port USB-C w twoim urządzeniu, w przeciwieństwie do innych, które widzieliśmy przez lata.

Oferuje również elastyczność dodatkowego portu VGA obok portu HDMI, chociaż strona wsparcia Satechi zauważa, że ​​„port VGA obsługuje tylko dublowanie”. To prawdopodobnie sprawi, że port VGA będzie najbardziej przydatny do podłączania laptopa lub tabletu do projektora.

Nowe centrum Satechi jest już dostępne za 99,99 $, a do 15 marca firma oferuje 20% zniżki, jeśli użyjesz kodu „MULTIPORT20”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook