Różności i nowinki technologia

Najnowszy projektor laserowy 4K firmy LG obsługuje AirPlay 2 za 2999 USD

LG HU810P to nowy projektor laserowy 4K o wartości 2999 USD, który obsługuje standard Apple AirPlay 2 i obsługuje system webOS 5.0. Będzie dostępny na całym świecie 18 stycznia. Projektor został pierwotnie ogłoszony w sierpniu, AVSForum wcześniej zgłoszony.

Według LG model HU810P jest w stanie wygenerować ekran o przekątnej 300 cali od rogu do rogu i oferuje jasność 2700 ANSI lumenów. Obsługuje standardy HDR10 i HLG HDR i jest w stanie dostosować swój obraz w zależności od oglądanej treści lub pokoju, w którym ją oglądasz. Na przykład ma tryby Jasny pokój i Ciemny pokój, które mogą wykrywać ilość światła otoczenia w pomieszczeniu i odpowiednio dostosowywać jego obraz, a także jest w stanie dostosować częstotliwość klatek do 24 Hz dla filmów. Jego laserowe źródło światła jest przeznaczone na 20 000 godzin użytkowania.

Jego laserowe źródło światła jest przeznaczone na 20 000 godzin użytkowania.
: LG

Projektor zawiera trzy porty HDMI.
: LG

WebOS 5.0 oznacza, że ​​projektor obsługuje natywnie wiele usług przesyłania strumieniowego, w tym Disney Plus, Netflix, Amazon Prime Video, YouTube i Hulu, a także obsługuje Miracast do przesyłania strumieniowego z kompatybilnych urządzeń. W przeciwnym razie w sumie są trzy porty HDMI, z których jeden to HDMI 2.1, zgodnie z AVSForum. Projektor obsługuje eARC w celu zapewnienia wyższej jakości dźwięku, może przesyłać dźwięk przez Bluetooth i ma wbudowanego Asystenta Google i asystenta głosowego Amazon Alexa.

LG wypuściło swój pierwszy projektor 4K w 2018 roku, a także wypuścił model krótkiego rzutu, który działa, nawet jeśli umieścisz go zaledwie kilka cali od powierzchni projekcyjnej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook