Różności i nowinki technologia

Najnowszy smartwatch Honor to niezwykle wytrzymały zegarek GS Pro

Podmarka Huawei Honor ogłosiła swój pierwszy wytrzymały smartwatch, Watch GS Pro, na tegorocznych targach IFA w Berlinie. Wraz z nowym Watch GS Pro jest nowy smartwatch zorientowany na modę o nazwie Watch ES. Tablety Pad 6 i Pad X6 z systemem Android zostaną również wydane poza Chinami, podobnie jak trio laptopów Honor wyposażonych w procesory AMD Ryzen najnowszej generacji.

Jeśli szukasz pomysłu na to, jak wytrzymały ma być zegarek GS Pro, Honor twierdzi, że spełnia aż 14 standardów zamówień wojskowych USA MIL-STD-810G. Obejmują one sprawdzenie, czy wytrzymuje wysokie temperatury, niskie temperatury, deszcz, wilgoć i niskie ciśnienie na wysokości. Aby dowiedzieć się, dlaczego potrzebujesz tak wytrzymałego smartwatcha, lista obsługiwanych przez Honor ponad 100 trybów treningu daje pewne wyobrażenie. Obejmuje nowy tryb jazdy na nartach, który śledzi ćwiczenia na stokach, a także inne aktywności wymagające dużej liczby oktanowych, takie jak wspinaczka górska, pływanie i jazda na rowerze.

Honor Watch GS Pro jest dostępny w kolorze czarnym, białym i niebieskim.
Obraz: Honor

Smartwatch, który jest zasilany przez system operacyjny Huawei LiteOS, ma monitor pracy serca i obsługuje śledzenie tlenu we krwi, śledzenie snu, a nawet monitorowanie stresu, zgodnie z Honor. Inne funkcje obejmują alerty pogodowe, obsługę systemów pozycjonowania satelitarnego GPS i GLONASS oraz tryb „trasy powrotnej”, który według Honor może śledzić Twoją podróż i używać jej do prowadzenia z powrotem po pierwotnej ścieżce. Jednak nie ma obsługi map ani aplikacji innych firm, takich jak Strava.

Jeśli chodzi o specyfikacje, otrzymujesz 1,39-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 454 x 454, a smartwatch jest zasilany przez chipset Kirin A1. Żywotność baterii wydłuża się maksymalnie do 25 dni, ale działa w trybie treningu na świeżym powietrzu, a ta spada do 100 godzin lub zaledwie 48 godzin przy włączonym GPS. Zegarek jest dostępny w kolorach czarnym, białym i niebieskim i będzie dostępny od 7 września w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech i Hiszpanii w cenie 249,99 EUR.

Watch ES jest lżejszy i ma prostokątny ekran.
Obraz: Honor

Jego bardziej stylowy odpowiednik, Honor Watch ES, nie jest tak wytrzymały, a jego żywotność baterii wynosi maksymalnie 10 dni. Jest jednak lżejszy i nadal obsługuje szereg 95 trybów treningu, w tym sześć, które Honor twierdzi, że może automatycznie wykryć. Ma 1,64-calowy prostokątny wyświetlacz OLED o rozdzielczości 456 x 280 i może śledzić tętno, poziom tlenu we krwi, sen, stres i, w stosownych przypadkach, cykle menstruacyjne. Będzie dostępny od 7 września w Wielkiej Brytanii i Niemczech za 99,99 EUR. Będzie dostępny na większej liczbie rynków europejskich pod koniec miesiąca.

Honor MagicBook Pro został odświeżony o procesor AMD Ryzen 4600H.
Obraz: Honor

Zapowiedziane w lipcu na rynku chińskim firma Honor ogłosiła, że ​​gama laptopów z procesorem Ryzen 4000 będzie dostępna na całym świecie. MagicBook 14 i 15 są zasilane przez procesory Ryzen 5 4500U w połączeniu z 8 lub 16 GB pamięci RAM i 256 lub 512 GB pamięci NVME. Największą różnicą są wyświetlacze, które mają odpowiednio 14 i 15,6 cala.

MagicBook 14 będzie dostępny od 21 września w cenie od 749,99 EUR w Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech, a MagicBook 15 będzie dostępny w cenie 699,99 EUR od października. Jest też MagicBook Pro, który ma mocniejszy procesor Ryzen 5 4600H, 16 GB pamięci RAM, 512 GB pamięci i większy 16,1-calowy wyświetlacz, który będzie dostępny 7 września za 899,99 EUR w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i inne rynki europejskie.

Wreszcie, Honor ogłosił również parę tabletów, Honor Pad 6 i Pad X6, które ogłosił na rynku chińskim w lipcu. Posiadają odpowiednio 10,1 i 9,7-calowe wyświetlacze. Oba są zasilane przez Kirin 710A firmy Huawei i mają 5-megapikselowe aparaty z tyłu i 2-megapikselowe aparaty do selfie. Honor Pad X6 jest wyposażony w 3 GB pamięci RAM i 32 GB pamięci, podczas gdy Pad 6 ma dodatkową opcję 4 GB / 64 GB. Oba tablety działają pod kontrolą Androida 10, ale biorąc pod uwagę stałą obecność Huawei na liście podmiotów w Stanach Zjednoczonych, nie będą dostarczane z aplikacjami ani usługami Google. Ceny i data premiery nie zostały jeszcze ogłoszone.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook