Różności i nowinki technologia

Najnowszy szklany głośnik Sony to tańsza dawka dziwacznego designu

Sony wypuszcza kolejną ze swoich hybrydowych głośników ze szklaną latarnią i kosztuje 100 USD mniej niż jego poprzednik. LSPX-S3 to bezprzewodowy głośnik Bluetooth o wartości 349 USD, który wibruje szklaną rurkę, aby działać jak głośnik wysokotonowy, który według Sony pozwala mu przesyłać dźwięk we wszystkich kierunkach wokół niego. Wewnątrz szkła znajduje się również światło o 32 różnych poziomach jasności, dzięki czemu głośnik może pełnić funkcję lampki nocnej lub świecy na stole w jadalni.

Jak sama nazwa wskazuje, LSPX-S3 jest trzecim modelem Sony w tej niezwykłej obudowie, a także najtańszym do tej pory. Oryginalny LSPX-S1 został sprzedany za 799 USD po premierze w 2016 roku, podczas gdy LSPX-S2 kosztował 449 USD. Głośnik trzeciej generacji jest nadal drogi (349 USD), ale myśl o zakupie dwóch z nich w celu sparowania w stereo nie wydaje się już oczywiście śmieszna.

Szklana rurka pełni rolę głośnika wysokotonowego.
: Sony

Oprócz szklanego głośnika wysokotonowego LSPX-S3 ma również przetwornik średniotonowy i pasywny radiator dla niskich tonów. Żywotność baterii wynosi do 8 godzin, ładuje się przez USB-C i obsługuje kodek Sony LDAC — który uważamy za złoty standard dla dźwięku Bluetooth, jeśli masz urządzenie, które go obsługuje.

Nowy szklany głośnik Sony będzie można zamawiać od sierpnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook