FotoTelefony

Najnowszy wideodomofon Arlo porzuca drut

Firma Arlo ogłosiła wprowadzenie nowego bezprzewodowego dzwonka wideo, który działa na akumulatorach, co powinno znacznie ułatwić instalację większości osób. Bezprzewodowy dzwonek do drzwi wideo Arlo Essential jest już dostępny w przedsprzedaży za 199,99 USD, a Arlo twierdzi, że jego dostawa powinna rozpocząć się „w tym okresie świątecznym”.

Oprócz nowego akumulatora, nowy dzwonek do drzwi ma bardzo podobne parametry do zeszłorocznego dzwonka wideo Arlo. Nadal masz aparat z polem widzenia 180 stopni i współczynnikiem proporcji 1: 1, nadal obsługuje HDR i noktowizor, a także obsługuje rozmowy wideo, dwukierunkowe rozmowy audio i możliwość wysyłania nagrane wiadomości. Nadal możesz podłączyć nowy dzwonek na baterie i ładować go w sposób ciągły, jeśli nie chcesz mieć kłopotów z ładowaniem baterii co kilka miesięcy.

Nowy wideodomofon Arlo obsługuje bezpośrednie rozmowy wideo i dwukierunkowe audio.
: Arlo

Cena dzwonka obejmuje trzymiesięczny abonament Arlo Smart. Usługa subskrypcji zapewnia 30 dni ciągłego nagrywania w chmurze, a także inteligentne wykrywanie obiektów, które umożliwia dzwonkowi do drzwi automatyczne wykrywanie ludzi, pojazdów, zwierząt i paczek oraz wysyłanie powiadomień o nich na Twój telefon. Po upływie bezpłatnego czasu ceny zaczynają się od 2,99 USD miesięcznie za stały dostęp do usługi.

Dzwonki wideo na baterie są dostępne u innych producentów, takich jak Ring i August. Ale jeśli zainwestowałeś już w ekosystem inteligentnych kamer monitorujących Arlo i masz subskrypcję Arlo Smart na wiele kamer, nowy dzwonek wideo powinien stanowić bezproblemowy dodatek.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook