GryTelefony

Najtańszy iPad firmy Apple jest jeszcze tańszy w kilku sklepach

Zaczynając od 329 USD, najbardziej przystępny model iPada firmy Apple ma bardzo atrakcyjną cenę – ale jeśli trzymałeś się nadziei, że kupisz go po jeszcze lepszej cenie, twoja cierpliwość się opłaci. W Amazon i Walmart (w wybranych kolorach) można kupić model 32 GB za 299 USD; możesz go również dostać za 300 $ w Best Buy. To najniższa cena, jaką do tej pory widzieliśmy za ten model. Jeśli potrzebujesz trochę więcej miejsca, możesz kupić model 128 GB w Best Buy za 380 USD.

Chociaż jego konstrukcja wygląda podobnie do swojego poprzednika, model iPada 2020 jest wyposażony w szybszy procesor A12 Bionic.

Apple iPad (2020, 32 GB, tylko Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Na stronie OnePlus, do 17 lutego, firma ma kilka rabatów. Przede wszystkim możesz pobrać odblokowany OnePlus 8 Pro z 12 GB pamięci RAM 256 GB za 799 USD (200 USD zniżki). Kupując telefon bezpośrednio ze strony OnePlus, otrzymasz również plecak Urban bez dodatkowych kosztów.

OnePlus 8 Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Obecny flagowy smartfon OnePlus ma 6,78-calowy ekran 3168 x 1440 i częstotliwość odświeżania 120 Hz.

Ori and the Blind Forest i jego kontynuacja, Will of the Wisps, to platformówki 2D Metroidvania znane z oszałamiającej grafiki. Obie gry są dostępne w ramach usługi subskrypcji Microsoft Xbox Game Pass. Jeśli nie masz subskrypcji lub chcesz posiadać gry w swojej bibliotece cyfrowej, możesz pobrać Ori: The Collection za 12 USD w Microsoft Store – to około 24 USD mniej niż zwykła cena 35 USD. Kompilacja obejmuje oba tytuły i jest kompatybilna z komputerami z systemem Windows, konsolą Xbox One i konsolą Xbox Series X / S.

Ori: The Collection

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Kompilacja zawierająca kopie Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps.

Sling TV, usługa przesyłania strumieniowego Dish, ostatnio podniosła cenę do 35 USD miesięcznie. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi bez żadnych zobowiązań, Nowi klienci Sling TV oglądają bezpłatnie od 17:00 czasu wschodniego do północy do 14 lutego. Nie jest wymagana karta kredytowa.

Dodatkowo, jeśli jesteś nowym klientem i chcesz nadal korzystać z usługi, Sling TV oferuje 25 USD zniżki w pierwszym miesiącu, jeśli zdecydujesz się na zakup pakietu Sling Orange lub Blue. Alternatywnie możesz wybrać opcję otrzymania AirTV Mini bez dodatkowych kosztów, jeśli wydasz 35 USD w pierwszym miesiącu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook