GryTelefony

Najtańszy iPad firmy Apple kosztuje 299 USD u wybranych sprzedawców detalicznych

Kosztujący 329 USD iPad ósmej generacji firmy Apple jest najtańszym tabletem oferowanym przez giganta technologicznego. Ale jeśli chcesz zaoszczędzić trochę dodatkowej gotówki, możesz kupić model podstawowy, który obejmuje 32 GB pamięci, za jedyne 299 USD w Amazon tylko w kolorze szarym (w magazynie 28 marca). Walmart dorównuje ceną gigantowi e-commerce, ale masz możliwość zakupu go za 299 USD w kolorze gwiezdnej szarości lub różowego złota.

Ten iPad ma 10,2-calowy wyświetlacz i procesor A12 Bionic. Tablet zawiera również czytnik linii papilarnych Touch ID oraz złącze Smart Connector, umożliwiające podłączenie go do Smart Keyboard.

Apple iPad (2020, 32 GB, tylko Wi-Fi)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nowy iPad ósmej generacji firmy Apple z 32 GB pamięci wygląda dokładnie tak, jak poprzednia iteracja, ale ma szybszy procesor A12 Bionic.

Marzec to wspaniały miesiąc dla posiadaczy PS4 i PS5. Jeśli masz aktywną subskrypcję PlayStation Plus, możesz zdobyć bezpłatną cyfrową kopię Final Fantasy VII Remake. Jeśli chcesz wykupić abonament lub odnowić członkostwo w tym miesiącu, możesz wykupić roczne członkostwo w usłudze za jedyne 28 USD w Enebie.

Członkostwo PlayStation Plus (rok)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

PlayStation Plus umożliwia graczom PS4 i PS5 granie w gry online i otrzymywanie co miesiąc bezpłatnych gier wraz z rabatami w PS Store.

Amazon i Best Buy zdyskontowały wewnętrzny dysk SSD Crucial P5. Możesz pobrać konfigurację 1 TB za jedyne 110 USD, najniższą jak dotąd cenę. To dobra opcja dla posiadaczy komputerów PC, którzy chcą zaktualizować swoje systemy lub poprawić czas ładowania swoich gier. Kluczowe jest stwierdzenie, że dysk SSD P5 obiecuje prędkość odczytu do 3400 MB / s i prędkości zapisu 3000 MB / s.

Dysk SSD Crucial P5 1 TB

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Dobra opcja SSD dla osób, które chcą poprawić prędkość ładowania swoich gier na PC dzięki prędkościom odczytu do 3400 MB / s i prędkościom zapisu 3000 MB / s.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook