Różności i nowinki technologia

Następca HMD Nokia 6.2 przecieka z zamontowanym z boku czytnikiem linii papilarnych

Renderowania tego, co uważa się za Nokię 6.3 lub 6.4, wyciekły do ​​internetu, dając nam jak dotąd najlepsze spojrzenie na nadchodzący niedrogi telefon HMD Global. Rendery przychodzą do nas przez Steve’a Hemmerstoffera przez Voice. Nowością w tym modelu jest zamontowany z boku czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania, który zastępuje czujnik zamontowany z tyłu w Nokii 6.2 2019.

Poza tym niewiele oddziela Nokię 6.3 / 6.4 od wersji 6.2, która obecnie kosztuje 249 USD na Amazon. Nadal ma ekran z małym wycięciem w kształcie łzy, gniazdem słuchawkowym i okrągłym układem kamer z tyłu. Jednak Hemmerstoffer informuje, że ekran może być większy i mieć 6,45 cala zamiast 6,3 cala, i ma cztery kamery z tyłu, w porównaniu z trzema ostatnio. GSMArena zauważa, że ​​czwarty czujnik prawdopodobnie będzie służył do zdjęć makro.

Poza tym jest to bardzo podobny telefon do swojego poprzednika.
: Steve Hemmerstoffer / Voice

Nie ma żadnych wskazówek, ile prawdopodobnie będzie kosztować telefon w ramach tego ostatniego wycieku, ale GSMArena donosi, że wcześniej podobno wyceniono go na 249 euro (około 306 USD). Hemmerstoffer zauważa, że ​​ogłoszenie powinno pojawić się przed kwietniem.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook