Różności i nowinki technologia

Nasze ulubione oferty zabawek erotycznych na krajowy miesiąc masturbacji

To narodowa masturbacja Miesiąc! Wiem, że to brzmi dziwnie, ale w zasadzie jest to miesiąc na autorefleksję na temat wysoce napiętnowanego, ale prawie powszechnego aktu miłości własnej. Wszystko zaczęło się, gdy w 1994 roku prezydent Bill Clinton zwolnił ówczesnego generała chirurga Joycelyn Elders za zasugerowanie, że masturbacja powinna być częścią edukacji seksualnej. Sprzedawca Good Vibrations na jej cześć obchodził 7 maja Narodowym Dniem Masturbacji, ale od tego czasu przerodził się w trwającą miesiąc międzynarodową ekstrawagancję.

Każdy powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo spędzając czas na miłości własnej i otwarcie o tym rozmawiając. Zrzuć piętno, rozmawiaj o tym i celebruj to. Jest 2021! Żyjemy w globalnej pandemii. Kto ma czas na wiktoriańskie obyczaje społeczne? Oznacza to również, że maj to pora roku, w której można kupić zabawki ze sporym rabatem. Jest wiele do przejrzenia, ale dołożyliśmy wszelkich starań, aby wyróżnić najlepsze oferty zabawek erotycznych od naszych ulubionych marek.

Koniecznie zapoznaj się z naszymi przewodnikami po najlepszych zabawkach i technologiach erotycznych oraz kocach obciążonych o najlepszej wadze, a także z naszymi poradami dotyczącymi tworzenia domowej przestrzeni do medytacji.

Oferta specjalna dla czytelników Gear: Uzyskaj roczną subskrypcję WIRED za 5 USD (25 USD zniżki). Obejmuje to nieograniczony dostęp do WIRED.com i naszego magazynu drukowanego (jeśli chcesz). Subskrypcje pomagają finansować naszą codzienną pracę.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Oferty MysteryVibe

MysteryVibe Crescendo.

: Mysteryvibe

MysteryVibe produkuje tylko kilka zabawek erotycznych, ale z naszego doświadczenia wynika, że ​​są one dobrze wykonane. Jego Crescendo jest podstawą naszego przewodnika po najlepszych zabawkach erotycznych od ponad roku i nie bez powodu. Te oferty obowiązują do 27 maja.

  • MysteryVibe Crescendo za 149 USD (50 USD zniżki): Crescendo to jeden z moich ulubionych. To wszechstronna zabawka do wszelkiego rodzaju zabaw, wszystkich rodzajów genitaliów i wszystkich rodzajów części ciała. Ma sześć wewnętrznych silników, co nie oznacza tylko, że jest mocny. Ta zabawka może generować ręcznie wykonane wzory wibracji w górę iw dół na całej długości. Możesz je dostosować lub wybrać z gotowych wzorów.

  • MysteryVibe Poco za 99 USD (30 USD zniżki): Poco to mała zabawka, podobna do podróżnej wersji Crescendo. Jest elastyczny, można go łatwo zgiąć do pozycji wyjątkowo dopasowanej do ciała i posiada dwa oddzielne silniki, które zapewniają silne wibracje bez względu na to, jak je zginasz. To dobry wybór dla sromów i penisów.

Oferty Lelo

Lelo Hugo.

: Lelo

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook