Różności i nowinki technologia

Netflix dodaje tryb „tylko dźwięk” do swojej aplikacji na Androida

Netflix daje widzom szansę całkowitego zignorowania wizualizacji programów i filmów i pełnego dźwięku. W aktualizacji zauważonej po raz pierwszy przez XDA-Developers i wtedy Android Police, Netflix rozpoczął wprowadzanie trybu „tylko dźwięk” dla użytkowników aplikacji na Androida.

Podczas oglądania filmu subskrybenci zobaczą przycisk „wyłącz wideo” u góry pełnoekranowego odtwarzacza wideo. Po wyłączeniu wideo pojawi się pusty ekran wraz ze wszystkimi elementami sterującymi odtwarzaniem, takimi jak pasek przewijania, przyciski do przodu i do tyłu oraz regulacja prędkości. Możesz zobaczyć ten ekran poniżej, dzięki Android Police.

: Android Police

W ustawieniach aplikacji dostępna jest również opcja wyłączenia dźwięku, która pozwala widzom zdecydować, czy zawsze chcą wyłączyć dźwięk, czy tylko wtedy, gdy używają słuchawek lub zewnętrznych głośników. Nie jest jasne, kiedy wszyscy użytkownicy Androida mogą otrzymać tę aktualizację; dwa Skraj pracownicy nie mogli jeszcze uzyskać dostępu do trybu „tylko dźwięk”.

Jest to jednak intrygująca aktualizacja, choćby dlatego, że dźwięk ma chwilę. Jest oczywiście cały szum wokół branży podcastów i wysiłków Spotify, aby go wyprzedzić, ale także Twitter wprowadza tweety dźwiękowe i aplikacje, takie jak Clubhouse i TikTok, koncentrując się na dźwięku, który jest kluczowy dla ich sukcesu. Nie spodziewałbym się, że Netflix będzie zawierał tryb tylko audio, ale jeśli chce, aby ludzie spędzali więcej czasu na aplikacji, oznacza to wspieranie ich w sytuacjach, gdy nie mogą w pełni skupić się na ekranie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook