Różności i nowinki technologia

Netflix ma niezbyt “ tajną ” witrynę prezentującą ścieżkę dźwiękową Mank autorstwa Trenta Reznora i Atticusa Rossa

Nowy film Davida Finchera Mank pojawi się za nieco ponad miesiąc, ale jeśli chcesz rzucić okiem na film, Netflix wydał (bynajmniej) „Tajna” strona internetowa prezentująca ścieżkę dźwiękową i zdjęcia zza kulis.

Ścieżka dźwiękowa pochodzi od Trenta Reznora i Atticusa Rossa, którzy stworzyli muzykę w stylu oldschoolowego Hollywood – duży skok w stosunku do nawiedzonego stylu cyfrowego, z którego są najbardziej znani. W zwiastunie można już usłyszeć, jak Reznor i Ross znajdują sposoby na nadanie znanych nam tematów i motywów w gatunek muzyczny, który nie jest ich zwykłą grą.

Oprócz prawie 11-minutowego samplowania partytury, odtwarzanego w tle na stronie, można zobaczyć ponad 200 zdjęć, zdjęć i klipów z filmu i produkcji na planie, które same w sobie są wspaniałe.

: Netflix

: Netflix

: Netflix

: Netflix

Interfejs użytkownika serwisu jest prosty i dyskretny, ale bardzo funkcjonalny. Ma kilka odblasków, które naprawdę podnoszą jakość, na przykład przełączanie między pełnym czarnym i pełnym białym tłem w zależności od zdjęcia, a także dodawanie dodatkowych ozdobników, takich jak błyski nad starymi aparatami, które widzisz na zdjęciach.

Mank zadebiutuje w serwisie Netflix oraz w niektórych kinach 4 grudnia. Na razie możesz patrzeć, słuchać i relaksować się w witrynie ze zwiastunem „Białe wino pojawiło się z rybą”.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook