Nowości

Netflix potwierdza, że ​​funkcja Shuffle Play zostanie oficjalnie uruchomiona w tym roku

Funkcja Netflix Shuffle Play, którą firma testowała w zeszłym roku, zostanie szeroko uruchomiona w pierwszej połowie 2021 roku. Różnorodność informuje spółka ogłosiła to w ramach ostatnich wyników finansowych. W fazie testowej Shuffle Play działało, wybierając treści na podstawie historii oglądania, pomagając uniknąć uczucia przytłoczenia ekranem głównym Netflix pełnego treści.

Dyrektor operacyjny Netflix i dyrektor ds. Produktu, Greg Peters, powiedział, że ta funkcja jest przeznaczona dla użytkowników, aby „wskazać nam, że chcą po prostu całkowicie pominąć przeglądanie, kliknąć jeden przycisk, a my wybierzemy dla nich tytuł, aby od razu zacząć grać”. Podczas testów tej funkcji Netflix eksperymentował z włączeniem przycisku „Odtwarzanie losowe” na ekranie wyboru profilu oraz opcji „Odtwórz coś” w menu.

Oto jak to się skończyło:

Julia Alexander / The Verge

Najważniejsze pytanie brzmi teraz, co Netflix ostatecznie nazwie tę funkcję. Podczas prezentacji zysków współzałożyciel, Reed Hastings, żartował, że mogą nazwać to „Szczęśliwy traf” po funkcji wyszukiwania Google, która przeskakuje bezpośrednio do najwyższego wyniku wyszukiwania. Ale Peters szybko odrzucił ten pomysł.

„Zamierzamy wymyślić coś lepszego, więc poczekaj na to. Zobaczysz to, kiedy się rozwinie – powiedział Peters.

Niezależnie od tego, jak się to nazywa, Shuffle Play dołączy do innej niedawnej próby Netflix, aby ułatwić znajdowanie treści do oglądania. W zeszłym roku dodał do usługi zakładkę „Nowe i popularne”, która zawiera kombinację nowych, popularnych i nadchodzących treści.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook