Różności i nowinki technologia

Netflix testuje przycisk „Odtwarzaj losowo”, ponieważ masz dość wybierania tego, co chcesz obejrzeć

Czy Twój ekran główny Netflix – wiesz, ten z profilami użytkowników – ma teraz przycisk „Odtwarzaj losowo”?

Dzieje się tak dlatego, że Netflix faktycznie planuje wprowadzić funkcję odtwarzania losowego do swojej kolekcji strumieniowych filmów i programów telewizyjnych, pozwalając Ci jeszcze tego uniknąć inne kłócić się z małżonkiem / współlokatorem / partnerem / itd. o to, co będziesz oglądać dziś wieczorem.

Firma testuje już kilka potencjalnych sposobów, w jakie ta funkcja może wyglądać, w tym wariant „Zagraj w coś”, który moja koleżanka Julia Alexander zrobiła poniżej. Ale na to wygląda nie tylko eksperyment: „Nadzieja polega na tym, aby coś całkowicie wyprodukować” – powiedział rzecznik Różnorodność.

Kiedy Julia zakręciła przyciskiem „Zagraj w coś”, uruchomił się odcinek Netflixa Umbrella Academy z wyjaśnieniem „ponieważ oglądałeś Spider-Mana”. (Oba dotyczą superbohaterów z komiksów i – w zależności od tego Człowiek Pająk o czym mówimy, Julia? – dość dobrze przyjęty, więc myślę, że to ma sens.)

TechCrunch wydaje się, że pierwszy dostrzegł test; jak wskazuje, Netflix wcześniej testował funkcję, która pokazywałaby losowy odcinek określonego serialu telewizyjnego. Wydaje się to o wiele bardziej przydatne.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook