Różności i nowinki technologia

Nie, przyszłe telefony Pixel nie są zwolnione z pobierania pieniędzy ze Zdjęć Google

Dzisiejsze telefony Google Pixel będą ostatnimi, które będą oferować bezpłatne i nieograniczone przesyłanie plików w wysokiej jakości do Zdjęć Google. Chociaż firma powiedziała wczoraj, że poprzednie telefony Pixel mogą nadal przesyłać te zdjęcia za darmo po tym, jak Google axes nieograniczone miejsce na dane 1 czerwca 2021 r., Google potwierdził nam, że żadne przyszłe kupione piksele nie będą dostarczane z tymi bezpłatnymi przesyłkami.

To nie pierwszy raz, gdy Google ograniczył profit Pixel. Pierwotnie jeden z punktów sprzedaży Pixela był bezpłatny oryginał-wysokiej jakości miejsce do przechowywania zdjęć, bez kompresji stosowanej przez Zdjęcia Google do większości przesyłanych plików, aby na początek zapewnić bezpłatne miejsce do przechowywania. Ale w czerwcu użytkownicy będą musieli albo 1) zacząć płacić za abonamenty Google One po osiągnięciu przez firmę limitu 15 GB dla bezpłatnych kont, albo 2) zrobić zdjęcia w innym miejscu.

Chociaż Google zachowuje się jak dziadek w przypadku zdjęć zrobionych przed 1 czerwca 2021 r., Więc nie mają one zastosowania do limitu 15 GB, niekoniecznie oznacza to, że będziesz mieć Dodatkowy 15 GB zdjęć otrzymasz 1 czerwca – ponieważ Google zalicza do tej liczby również Twój Gmail i Dysk Google.

Weź mnie na przykład:

Jeśli nie usunę wielu wiadomości e-mail, wyczerpią mi się dość szybko po 1 czerwca.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook