FotoGry

Niektóre z najlepszych gier Nintendo Switch są dziś przecenione

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli właśnie dostałeś Nintendo Switch lub nadal szukasz sposobów na zdobycie własnego, powinieneś sprawdzić niektóre oferty dotyczące kilku najlepszych gier dostępnych dla systemu. Oferują je Best Buy i Amazon, a tym razem gry, w których cena rzadko spada, zostały przecenione. Warto zauważyć, że te ceny sprzedaży dotyczą fizycznych wersji kaset każdej gry, a nie cyfrowych pobrań.

Animal Crossing: New Horizons

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy Przejście dla zwierząt gra była popularnym wyborem do grania podczas pandemii, ponieważ pozwala wyjść na zewnątrz i cieszyć się życiem z sąsiadami i przyjaciółmi. Po prostu fajnie się gra. W Amazon jest teraz 10 dolarów zniżki.

Super Mario Odyssey

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowsza przygoda Mario jest jedną z jego najlepszych. Super Mario Odyssey zwykle kosztuje 60 USD (i jest obciążony grą wystarczającą, aby uzasadnić koszt), ale w Best Buy i Amazon kosztuje 45 USD.

The Legend of Zelda: Link’s Awakening

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nintendo wymyśliło na nowo ten klasyk Zelda gra z Game Boy z nową rozgrywką i wspaniałą grafiką dla Switcha. Ta gra ma kilka rabatów, więc ta obniżka o 10 USD jest warta zachodu.

Posiadłość Luigiego 3

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Posiadłość Luigiego 3 nie widział wielu rabatów od czasu jego wydania w zeszłym roku. Zawiera zabawną kampanię dla jednego gracza, a także kilka trybów dla wielu graczy, którymi możesz cieszyć się z rodziną i przyjaciółmi obok Ciebie lub online, jeśli masz subskrypcję Nintendo Switch Online.

Wreszcie, na inteligentnym wyświetlaczu Amazon Echo Show 5 i przewodowej inteligentnej kamerze domowej Blink Mini odbywa się wczesna wyprzedaż Prime Day 2020. Musisz być członkiem Prime, aby zebrać te dwie rzeczy za jedyne 50 $. Sam wyświetlacz zwykle kosztuje 90 dolarów poza sprzedażą, a aparat to zwykle kolejne 34 dolary, więc dostajesz dużo za swoje pieniądze.

W przypadku jeszcze większej liczby takich okazji Amazon Prime Day 2020 odbędzie się w przyszły wtorek, 13 października i potrwa do 14 października. Będziemy relacjonować wydarzenie zakupowe, więc nie zamykaj go The Verge dla wszystkich najlepszych ofert.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook