Różności i nowinki technologia

Niezapowiedziane pączki Beats Studio pojawiają się w najnowszej wersji beta oprogramowania Apple

Oprócz wypuszczania niektórych kolorów z limitowanych edycji, Beats był w nieco spokojnym okresie od premiery Beats Flex w październiku zeszłego roku. Wygląda jednak na to, że marka należąca do Apple przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowych, wysokiej klasy słuchawek dousznych. Jak zauważył MacRumors, są obrazy „Beats Studio Buds” w najnowszych wersjach beta iOS i tvOS.

Niezapowiedziane wkładki douszne wyglądają zupełnie inaczej niż Powerbeats Pro, które stały się popularnym wyborem wśród tłumów fitness. Nie mają one żadnych zaczepów na ucho i wydają się mieć ukośną parę, która rozciąga się lekko w górę.

Wizerunek: MacRumors

Te obrazy zawarte w „kandydujących do wydania” kompilacjach oprogramowania Apple mogą oznaczać, że zestawy Beats Studio Buds mają zostać ogłoszone w najbliższej przyszłości. The Verge skontaktował się z Beats w celu uzyskania komentarza.

Oczekuje się również, że Apple zaktualizuje swoje główne wkładki douszne AirPods w tym roku o odnowiony projekt ze skróconymi trzonkami i innymi detalami estetycznymi zapożyczonymi z AirPods Pro. Ale prawdopodobnie zachowają twardy plastik, jeden rozmiar pasuje do większości. Wydaje się jednak, że Beats przykleja się do silikonowych końcówek do uszczelnienia w uchu.

Beats przechodzi okres przejściowy po tym, jak były prezes Luke Wood odszedł z Apple w zeszłym roku. Niedawno pojawiły się pogłoski, że Scott Croyle, dawniej zatrudniony w HTC, odgrywa znaczącą rolę w projektowaniu sprzętu Beats.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook