Nowości

Niezapowiedziany dron FPV firmy DJI jest już gwiazdą pełnego rozpakowywania wideo

Pierwszy w historii dron FPV (widok z pierwszej osoby) DJI nie był tajemnicą od miesięcy – ale wideo z rozpakowywania pokazuje teraz nowy quadkopter, kontroler i gogle FPV praktycznie z każdego kąta (via OsitaLV).

Podczas gdy widoczne naklejki „NIE NA SPRZEDAŻ” i „WYŚWIETL DEMO” na pudełku i kontrolerze sugerują, że niektóre szczegóły mogą ulec zmianie przed podobną marcową premierą, wyraźnie widać zestaw kamer skierowanych do przodu i do dołu, które prawdopodobnie pozwalają uniknąć przeszkód czujniki, oprócz dużej kamery głównej zamontowanej wysoko w skorupie drona.

Bateria to wysoka prostokątna cegła, którą podłącza się bezpośrednio z tyłu i wygląda na to, że zestaw zawiera zarówno ładowarkę, jak i jakiś przenośny bank energii – choć nie jest jasne, które urządzenie się do niej podłącza.

Nowy projekt kontrolera wygląda bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, zainspirowany gamepadem, z indywidualnymi wyrzeźbionymi uchwytami dla każdej ręki i spustami wokół pleców, ale także znanymi teraz odłączanymi joystickami DJI, które mieszczą się w każdym uchwycie. Nasz gospodarz wideo mówi również, że nowe gogle V2 są lżejsze niż te, które DJI pierwotnie wprowadził w 2019 roku, nawet jeśli projekt wygląda dość podobnie.

Niestety, nie ma jeszcze materiału z rzeczywistego lotu i nie spodziewałbym się, że grupa, która nakręciła ten film (Dominion Drones), dostarczy go w najbliższym czasie: nie ma śladu wideo na firmowym kanale YouTube, a ta kopia jest do nas za pośrednictwem SpiderMonkeyFPV. Wygląda na to, że ktoś mógł mieć kłopoty.

Jeśli jednak masz ochotę na jakiś materiał z drona DJI i nie obchodzi cię, czy to FPV … czy mógłbym zasugerować recenzję wideo DJI Mini 2 mojego kolegi Vjerana? To całkiem słodkie:Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook