Gry

Niezbędne gry na Nintendo Switch są przecenione przed Czarnym Piątkiem

Teraz jest dobry moment, aby zdobyć kilka gier Nintendo Switch, niezależnie od tego, czy masz konsolę, czy masz nadzieję, że wkrótce ją zdobędzie. Best Buy i Amazon straciły nawet 25 USD na fantastyczne tytuły, które łatwo polecić, w tym Fire Emblem: Three Houses (mój osobisty faworyt z 2019 roku), Splatoon 2, Mario Tennis Aces, i Nowy Super Mario Bros.U Deluxe. Gry, które zwykle nie są objęte rabatem, są tańsze o 20 USD The Legend of Zelda: Link’s Awakening i Posiadłość Luigiego 3.

Jeśli wolisz zdecydować się na cyfrowe kopie tych gier, ich ceny nie spadną dziś do 40 USD. Te linki również umieścimy poniżej. Nigdy nie boli przypomnienie, że jeśli planujesz pobrać kilka cyfrowych plików do pobrania, prawdopodobnie będziesz potrzebować więcej miejsca niż oferuje Switch. Oto link do niedrogiej karty microSD 256 GB w Amazon.

Fire Emblem: Three Houses (fizyczny)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy wpis w Godło ognia franczyza jest doskonała dla początkujących lub powracających fanów. Jego turowa bitwa nigdy nie była ostrzejsza, a postacie i muzyka są tak niezapomniane. Wersja oparta na kartridżach jest o 5 USD tańsza niż wersja cyfrowa.

Luigi’s Mansion 3 (cyfrowa)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Posiadłość Luigiego 3 nie widział wielu rabatów od czasu jego wydania w zeszłym roku. Zawiera zabawną kampanię dla jednego gracza, a także kilka trybów dla wielu graczy, w których możesz bawić się z rodziną i przyjaciółmi obok ciebie lub online. Wersja nabojowa kosztuje tyle samo.

: Sony

Na koniec wszystkim szczęśliwcom, którzy już złapali PS5 (zdecydowanie nie kipię z zazdrości ani nic takiego), polecam skorzystanie z oferty tej rocznej subskrypcji PS Plus na Eneba.com. Zwykle 60 USD przez Sony, to tylko 29 USD (domyślna cena może być w euro, ale możesz ją przełączyć w pobliżu ustawień języka w prawym górnym rogu strony Eneby). To świetna cena, jeśli chcesz online dla wielu graczy, a także dostęp do podobnej do Game Pass oferty Sony obejmującej pobieranie gier na PS4 dla użytkowników PS5.

: Logitech

Wczorajsza umowa na przewodową mysz do gier Logitech G203 LightSync nadal obowiązuje w Best Buy i Amazon. Zwykle jest to 40 USD, ale możesz pobrać opcję w kolorze czarnym za 15 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook