GryNowości

Nintendo stworzyło narzędzie, które pomoże Ci pochwalić się swoją wyspą Animal Crossing

Nintendo ma nowe narzędzie, które pozwala pochwalić się Animal Crossing: New Horizons wyspa z plakatem lub nawet przyczepą. Chociaż zawsze można było robić zrzuty ekranu i klipy wideo z gry za pomocą wbudowanych narzędzi Switcha i udostępniać je znajomym oraz w mediach społecznościowych, nowy Kreator wycieczek po wyspie umożliwia dodawanie niektórych Przejście dla zwierząt-tematyczny talent do tego, co uchwyciłeś.

Nintendo nakręciło przykładowy film z wycieczki po wyspie w tym tweecie. Zawiera lektora, a nawet Nowe Horyzonty„kultowa piosenka przewodnia, a zwiastuny, które stworzysz, również je będą miały, co uznałem za miły akcent.

A oto plakat, który zrobiłem dla mojej wyspy, Hoopla:

Aby skorzystać z Kreatora wycieczek po wyspie, który działa tylko na urządzeniach mobilnych, kliknij ten link na swoim smartfonie. Stamtąd zostaniesz poproszony o zalogowanie się na swoje konto Nintendo, a po krótkiej rozmowie z Tomem Nookem będziesz mógł wybrać między zrobieniem plakatu a zwiastunem.

Możesz użyć multimediów pobranych z gry, które zapisałeś w telefonie lub opublikowałeś na Twitterze, a narzędzia do tworzenia plakatów i zwiastunów mają wiele opcji dostosowywania. Naprawdę chciałbym, abyś mógł w jakiś sposób korzystać z Kreatora wycieczek po wyspie w grze, ponieważ pobieranie zrzutów ekranu i wideo z mojego Switcha na mojego iPhone’a jest trochę kłopotliwe. Ale kiedy miałem wszystko, co chciałem, zapisane na moim telefonie, korzystanie z narzędzia było proste.

Interfejs Kreatora wycieczek po wyspie.

Teraz, kiedy ludzie mieli swoje ręce Nowe Horyzonty od ponad roku nie mogę się doczekać wirtualnych wycieczek i plakatów tworzonych przez ludzi, aby pokazać swoje wyspy.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook