GryOprogramowanie

Nintendo Switch w końcu otrzymuje aplikację kalkulatora o wartości 10 USD

Jesteśmy w stosunkowo spokojnym okresie dla wersji Switch, podczas gdy czekamy Skyward SwordRemaster ukaże się w lipcu. Na szczęście dzisiaj na konsolę Nintendo pojawiła się nowa aplikacja kalkulatora o wartości 10 USD, która powinna powstrzymać twoją maszynę przed gromadzeniem zbyt dużej ilości kurzu w nadchodzących miesiącach. O tak. Matematyka.

Aplikacja, którą zauważył Eurogamer, dosłownie nazywa się „Kalkulator” i jest publikowany przez firmę Sabec. Jest to tryb dla jednego gracza, który niestety wyklucza jakiekolwiek obliczenia drużynowe i działa w trybach telewizyjnych i przenośnych, zgodnie ze stroną produktu. Bylibyśmy niedbali, gdybyśmy nie zwrócili uwagi, że aplikacja jest uderzająco podobna do starej aplikacji kalkulatora iPhone’a, ale będąc charytatywnym, jest możliwe, że aplikacja jest winna tylko czerpania inspiracji z klasycznego projektu Dietera Ramsa.

Matematyka.
: Sabec / Nintendo

W przeciwieństwie do konsol Sony i Microsoftu, a nawet poprzednich maszyn Nintendo, Switch nie ma zbyt wielu aplikacji innych niż gry. Nie ma Netflixa, Spotify ani innych programów, których spodziewaliśmy się, że pojawią się w zasadzie na każdym elemencie elektroniki z ekranem. Ale teraz wreszcie ma aplikację kalkulatora. Dzięki Bogu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook