Gry

Nintendo wypuszcza konsolę Game & Watch w stylu Zeldy

Z okazji 35-lecia Legenda Zeldy, Nintendo wypuszcza Zelda-zielono-złota przenośna konsola Game & Watch z czterema grywalnymi wbudowanymi grami. Pierwsze wejście będzie można zagrać za Legenda Zeldy seria, a następnie jej kontynuacja, Zelda II: Przygoda Link, i The Legend of Zelda: Przebudzenie Linka. Czwarta gra to gra i oglądanie Robactwo gra, ale z charakterem Linka nałożonym na oryginalną postać. Dodatkowo może służyć jako zegar cyfrowy lub minutnik.

Handheld zostanie wydany 12 listopada za 49,99 $. Poprzednia konsola Game & Watch wydana z okazji 35. rocznicy Mario zawierała trzy gry, w tym oryginał Super Mario Bros., Super Mario Bros 2oraz gra i oglądanie Piłka gra.

Ta wersja ma podobny wygląd i kolorowy wyświetlacz LCD, który można znaleźć w Mario wersja, ale jest wyjątkowa pod tym względem, że ma przycisk start i wybierz do poruszania się po Zelda Gry. O ile Nintendo nie zmieni swojej strategii, prawdopodobnie ma port ładowania USB-C.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook