Nowości

Nowa aktualizacja Microsoft Flight Simulator UK zawiera zamki i stadiony piłkarskie

Microsoft Flight Simulator otrzymuje dziś dużą aktualizację, skupiającą się na Wielkiej Brytanii i Irlandii. World Update III, jak to określa Microsoft, zawiera wysokiej rozdzielczości obrazy 3G dla miast takich jak Londyn, Birmingham, Bristol, Cambridge i Oxford. Ulepszono ponad 70 niestandardowych punktów orientacyjnych i ciekawych miejsc, w tym słynne mosty, pałace, katedry i słynne stadiony piłkarskie Premier League (piłka nożna!).

Jeśli próbowałeś odwiedzić niektóre kluby Premier League w Symulator lotu już pewnie zauważyłeś, że to zwykle gigantyczny blok mieszkalny o wyglądzie ogólnym. Ta aktualizacja ma na celu ulepszenie tego doświadczenia dzięki szczegółowym widokom dokładnie, gdzie rozgrywana jest Premier League tydzień po tygodniu. Podobnie Pałac Buckingham, londyńska rezydencja królowej, wygląda teraz znacznie lepiej niż wcześniej.

Liverpool Football Club w Microsoft Flight Simulator.
Obraz: Microsoft

Chelsea Football Club w Microsoft Flight Simulator.
Obraz: Microsoft

Microsoft dodaje również ręcznie wykonane lotniska dla Barry, Liverpoolu, Land’s End, Manchester-Barton i Out Skerries. Inną szczególną częścią tej aktualizacji są szczegółowe elementy architektoniczne brytyjskich dworów i wiktoriańskich domów. Nawet kamienne budowle wiejskie, takie jak zamki i kościoły, będą wyglądać znacznie lepiej. Niektóre widoki w całej Szkocji wyglądają teraz szczególnie oszałamiająco.

Oprócz wszystkich ulepszeń w zakresie obrazów firma Microsoft dodaje trzy nowe zajęcia dla osób zwiedzających Wielką Brytanię i Irlandię. Jest nowy lot na Wyspach Północnych i dwa wyzwania związane z lądowaniem: jedno na Szetlandach, a drugie na południowo-wschodniej Anglii.

Ta nowa aktualizacja dla Wielkiej Brytanii i Irlandii jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich właścicieli Microsoft Flight Simulator dzisiaj. Jest to jednak duże pobranie, waży 48 GB na PC.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook