Różności i nowinki technologia

Nowa bezprzewodowa kamera Arlo Pro 4 nie potrzebuje inteligentnego centrum domowego

Firma Arlo ogłosiła wprowadzenie dwóch nowych kamer monitorujących: Pro 4 Wire-Free Spotlight Camera oraz Ultra 2 Wire-Free Spotlight Camera System. Możesz teraz zamówić obie kamery w przedsprzedaży; Pro 4 zaczyna się od 199,99 USD, a Ultra 2 od 299,99 USD.

Obie kamery są bezprzewodowe. To sprawia, że ​​są łatwiejsze w konfiguracji i wygodniejsze do umieszczenia niż wiele innych kamer, ponieważ nie ogranicza Cię lokalizacja gniazd.

Arlo Pro 4 łączy się bezpośrednio z Wi-Fi – nie jest wymagany inteligentny hub domowy. Tworzy wideo 2K z HDR, kolorowym widzeniem w nocy i kątem widzenia 160 stopni. Jest również wyposażony we wbudowany reflektor oświetlający intruzów, syrenę i dwukierunkowy dźwięk do komunikacji z gośćmi.

Arlo Pro 4 z włączonym światłem reflektorów.

Arlo Pro 4 z włączonym światłem reflektorów.
: Arlo

Można go umieścić w pomieszczeniu lub na zewnątrz, a Arlo twierdzi, że wymienna bateria wystarcza na sześć miesięcy po naładowaniu. Działa z Alexą, Asystentem Google i IFTTT. Arlo powiedział MacRumors że pracuje nad dostępnością HomeKit, ale wydaje się, że Pro 4 jeszcze go nie ma.

Najwyższej klasy Ultra 2 ma wideo 4K z HDR, autofokusem i kątem widzenia 180 stopni. Podobnie jak Pro 4, zawiera również dwukierunkowy dźwięk, reflektor, syrenę, kolorowe noktowizory i sześć miesięcy baterii.

Ultra 2 ustawione obok drzwi.

Ultra 2 ustawione obok drzwi.
: Arlo

W przeciwieństwie do Pro 4, Ultra 2 obsługuje HomeKit podczas uruchamiania, oprócz Alexa, Google Assistant i IFTTT. Ten produkt jest następcą Arlo Ultra, pierwszej w historii kamery bezpieczeństwa 4K firmy Arlo, która zawierała również wbudowany reflektor.

Poprzednicy obu aparatów, Pro 3 i Ultra, zostali powszechnie uznani za najlepsze domowe kamery monitorujące, jakie można kupić. Z pewnością nie są to okazja, ale ich jakość obrazu i dźwięku, łatwość instalacji i zaawansowane funkcje oferowane przez platformę Arlo sprawiają, że są one wyjątkowym wyborem w konfiguracjach monitoringu wielokamerowego.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook