Różności i nowinki technologia

Nowa codzienna rutyna Asystenta Google może sprawić, że będziesz sam o siebie martwić

Google wprowadza nową procedurę dnia roboczego, która sprawia, że ​​Asystent Google przypomina słyszalnie o wydarzeniach w kalendarzu, a przede wszystkim pozwala poświęcić chwilę na dbanie o siebie w ciągu dnia.

Ponieważ większość z nas wciąż utknęła w pracy w domu, łatwo jest zapomnieć o zadbaniu o swoje fizyczne i psychiczne potrzeby. Więc oprócz upewnienia się, że każde spotkanie w tym napiętym kalendarzu jest skonfigurowane tak, aby przypominać ci o zrobieniu kilku małych, ale ważnych rzeczy w międzyczasie, takich jak zdobycie wody i wstawanie, aby rozciągać się w różnych punktach w ciągu dnia. Ostrzeże Cię również, abyś zaczął kończyć pracę pod koniec dnia. Możesz dostosować treść każdego alertu do swoich potrzeb, a także czas ich uruchomienia.

Procedura jest wprowadzana w tym tygodniu i będzie można ją włączyć za pomocą menu procedur w aplikacji Google Home na iOS i Androida.

: Dan Seifert / The Verge

Google rozszerza również gamę inteligentnych żarówek, które mogą współpracować z funkcją łagodnego usypiania i budzenia Asystenta, która automatycznie je przyciemnia lub wyłącza w zależności od ustawionego czasu. Wcześniej dostępna wyłącznie dla żarówek Philips Hue, teraz współpracuje z każdym rodzajem inteligentnej żarówki, która jest zgodna z Asystentem Google.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook