Różności i nowinki technologia

Nowa kabina domowa firmy Panasonic to przygnębiające spojrzenie na przyszłość naszej pracy z domu

Nowoczesna kabina biurowa jest niemal synonimem męczącej pracy biurowej. Ale jeśli z jakiegoś powodu brakuje Ci niezupełnie solidnych, niezupełnych ścian Twojego zwykłego biura, Panasonic pracuje nad wprowadzeniem magii kabin do Twojego życia w domu dzięki nowym 88000 jenów ( około 835 $) Boks domowy Komoru.

Komoru jest w rzeczywistości nieco przystojniejszy niż tradycyjna kabina biurowa i jest wykonany z drewnianych tablic perforowanych (do łatwego wieszania rzeczy) z dopasowanym, zintegrowanym biurkiem. Został zaprojektowany tak, aby pasował do istniejącego salonu lub mieszkania.

: Panasonic

Pomysł polega na tym, że Komoru da ci około jednego metra kwadratowego (około 10 stóp kwadratowych) wydzielonej przestrzeni do odłożenia na specjalną strefę pracy, zamiast pozwolić, by twoje życie zawodowe przeniosło się na resztę twojego mieszkania. Ściany mają tylko około czterech stóp wysokości, co oznacza, że ​​wystarczy, aby zapewnić trochę prywatności podczas siedzenia przy biurku, ale nie pomoże to zbytnio, jeśli spróbujesz stworzyć cichą strefę dla połączeń Zoom.

Obecnie Panasonic sprzedaje Komoru tylko w Japonii, ale praca z domu prawdopodobnie stanie się rzeczywistością przez jakiś czas, więc łatwo sobie wyobrazić, że idea domowych kabin rozprzestrzeniających się również w USA (czy to przez Panasonic, czy inną firmę). ). A dlaczego poprzestać tylko na jednym? Możesz wyposażyć cały salon w małe drewniane kabiny, przynosząc radość z magazynu wypełnionego niekończącymi się morzami boksów do starannie wyważonej sytuacji współlokatora lub dzieci uczących się na odległość. Znowu byłoby to prawie jak normalne czasy.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook