Różności i nowinki technologia

Nowa kamera oświetleniowa Ring zapożycza funkcje z najlepszego dzwonka do drzwi

Ring ogłosił nowy reflektor ze zintegrowaną kamerą o nazwie Floodlight Cam Wired Pro. Jak sama nazwa wskazuje, kamera Floodlight Cam Wired Pro zapożycza kilka funkcji z niedawno wydanego Video Doorbell Pro 2, w tym 3D Motion Detection z radarem i widok z góry na czyjeś ruchy przed kamerą, który firma nazywa Bird’s Eye View . Kamera Floodlight Cam Wired Pro, którą od teraz będę nazywać Floodlight Pro, jest dostępna w przedsprzedaży w kolorze białym lub czarnym począwszy od dzisiaj, 7 kwietnia, za 249,99 USD, a wysyłki rozpoczynają się 6 maja 2021 r. zachowując oryginalną kamerę Floodlight w ofercie w nowej cenie 199,99 USD.

Podobnie jak pierwsza kamera Floodlight, Floodlight Pro to aktywowany ruchem reflektor LED o jasności 2000 lumenów z kamerą zamontowaną między dwoma przegubowymi światłami. Ma syrenę 110 dB, obsługuje Wi-Fi 2,4 GHz i 5 GHz, nagrywa wideo HDR 1080p z kolorowym widzeniem w nocy i ma ulepszone mikrofony i głośnik dla lepszej dwukierunkowej komunikacji audio. Nowa funkcja 3D Motion Detection wykorzystuje czujnik radarowy do śledzenia ruchu przez pewien próg zdefiniowany w aplikacji Ring, który jest następnie prezentowany jako mapa lotnicza w nagranym klipie wideo. Floodlight Pro jest okablowany na stałe i można go zamontować na standardowej okrągłej zewnętrznej skrzynce przyłączowej. Biorąc pod uwagę jego nazwę, nie zdziwiłbym się, gdyby Ring pracował nad wersją bezprzewodową, ale firma nie ogłasza teraz niczego na tym froncie.

Kamera Floodlight Cam Wired Pro jest dostępna w kolorze białym lub czarnym
Obraz: Pierścień

Ponadto Ring zapowiada nowy wideodomofon 4 za 199,99 USD, który jest najnowszym w swojej głównej linii dzwonków wideo, które mogą być używane w standardowej instalacji przewodowej lub zasilane z baterii. Nowy model ulepsza czarno-białe wideo przed filmem, które zadebiutowało w zeszłorocznym Video Doorbell 3, do pełnego koloru, pozwalając zobaczyć cztery sekundy ruchu w kolorze przed naciśnięciem dzwonka. Posiada również nową funkcję Szybkie odpowiedzi, która umożliwia automatyczne reagowanie dzwonka na gości, gdy nie ma Cię w domu lub w inny sposób nie chcesz, aby Ci przeszkadzano. Dzwonka 4 można używać z sieciami 2,4 GHz lub 5 GHz.

Dzwonek do drzwi wideo Ring 4.
Obraz: Pierścień

Video Doorbell 4 nagrywa wideo do 1080p, ale brakuje mu kwadratowego współczynnika kształtu, który uważałem za tak przydatny w mojej recenzji Video Doorbell Pro 2, zamiast tego trzyma się tradycyjnego szerokiego pola widzenia 16: 9. 4 nie ma również bardziej zaawansowanej integracji Alexa w Pro 2, aby otworzyć drzwi – chociaż na podstawie moich testów nie sądzę, że będziesz tam wiele tęsknić.

Ring mówi, że dzwonek wideo 3 i dzwonek wideo 3 Plus pozostaną dostępne, chociaż nie jestem pewien, dlaczego kupujesz je, gdy 4 jest niedostępny i kosztują tyle samo lub mniej. Wideodomofon 4 jest dostępny w przedsprzedaży od dziś i będzie dostępny od 28 kwietnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook