Różności i nowinki technologia

Nowa, maleńka dwustronna ładowarka bezprzewodowa Satechi może doładować Twój zegarek Apple Watch lub AirPods

Firma Satechi wprowadziła na rynek dwustronną ładowarkę, która może bezprzewodowo ładować Apple Watch lub AirPods – ale nie oba naraz – jednocześnie, miejmy nadzieję, oszczędzając ci dodatkowego bałaganu dodatkowych kabli. Ładowarka Satechi USB-C Watch AirPods jest wyposażona w podkładkę ładującą Qi w kształcie etui ładującego AirPods Pro z jednej strony i „krążek” do ładowania zegarka Apple Watch z drugiej. Ładowarka jest już dostępna, wyłącznie od Apple za 49,95 USD.

Nowa ładowarka Satechi ma aluminiową konstrukcję, białe wykończenie i małą lampkę kontrolną ładowania, która pasuje do minimalistycznego projektu produktu Apple. Ze względu na odwracalny charakter USB-C przełączanie między ładowaniem Apple Watch i AirPods wymaga tylko wyciągnięcia ładowarki, odwrócenia jej i ponownego podłączenia. Nie może ładować jednocześnie zegarka i AirPods, jak niektóre inne podstawki ładujące lub podkładki, ale miejmy nadzieję, że kompaktowy rozmiar jest wart kosztów tej dodatkowej wygody.

Posiadanie ładowarki wystającej z laptopa lub tabletu ma oczywiście swoje własne ryzyko – zdecydowanie martwiłbym się o sytuacje, w których może się oderwać. Z drugiej strony, Apple jest winny zaprojektowania własnych absurdalnych konfiguracji ładowania, tak jak w przypadku oryginalnego Apple Pencil. Satechi nie jest aż tak ekstremalne i zdecydowanie wydaje się wygodne.

Bezprzewodową ładowarkę Satechi można również podłączyć do gniazdka ściennego za pomocą adaptera.
: Satechi

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook