Różności i nowinki technologia

Nowa mysz firmy Logitech typu trackball to hack za 50 USD, aby zwolnić trochę miejsca na biurku

Nowa mysz Logitech z trackballem, Ergo M575, jest następcą 10-letniego Ergo M570. Zapewnia lepszą żywotność baterii, a teraz łączy się przez Bluetooth Low Energy, dzięki czemu jest kompatybilny z szerszą gamą urządzeń. Żywotność baterii jest oceniana na 24 miesiące w przypadku korzystania z odbiornika USB firmy Logitech (od 18 miesięcy) lub 20 miesięcy w przypadku połączenia przez Bluetooth. Jest zasilany jedną baterią AA i kosztuje 49,99 USD (44,99 GBP).

Myszy Trackball wymagają trochę przyzwyczajenia, ale świetnie nadają się do mniejszych biurek, ponieważ nie musisz ich przesuwać, aby kontrolować kursor. Jeśli borykasz się z brakiem miejsca podczas pracy w domu, może to uczynić z nich doskonałą alternatywę dla tradycyjnej myszy.

Po lewej stronie myszy znajdują się dwa programowalne przyciski.
: Logitech

Przesuń kursor za pomocą kciuka, aby sterować kulką.
Wizerunek; Logitech

Ergo M575 jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Obydwa mają prążkowaną powierzchnię na podpórce pod nadgarstki, która ułatwia trzymanie, i są wyposażone w dwa programowalne przyciski po lewej stronie głównych przycisków urządzenia i kółko przewijania. Kółko przewijania nie przechyla się tak, jak w droższym 99,99 USD MX Ergo, a Ergo M575 również nie ma akumulatora, który można ładować.

W zależności od wybranego koloru Ergo M575 otrzymasz inną ilość plastiku pochodzącego z recyklingu: czarna wersja jest wykonana w 50% z plastiku pochodzącego z recyklingu, a biała ma mniej, bo 21%.

Ergo M575 firmy Logitech jest dostępne od dzisiaj.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook