Różności i nowinki technologia

Nowa zabawka Optimus Prime firmy Hasbro za 700 USD może w końcu przekształcić się sama

Transformatory to jedne z najbardziej kultowych zabawek na świecie – figurka akcji i samochód! Wszystko w jednym! Prawdziwa okazja! Ale równie nowoczesny Transformers zabawki stały się bardziej złożone, stały się też absolutnie ogromnym problemem, aby faktycznie przekształcić się z samochodu w robota iz powrotem, często wymagając wielu wstydliwych podróży z powrotem do kosza na śmieci, gdzie rzucił się go w przypływie pychy.

Hasbro wreszcie rozwiązuje ten problem. Nie przez upraszczanie zabawek, ale przez to, że są znacznie bardziej skomplikowane i drogie w postaci nowego programowalnego zaawansowanego robota Optimus Prime z automatyczną konwersją za 700 dolarów, który dzięki sile prawdziwej technologii robotycznej (w postaci 27 serwomotorów i aplikacji mobilnej) może faktycznie przekształcić się samoczynnie.

Nowy Transformer prawie zapiera dech w piersiach w swojej złożoności: Hasbro twierdzi, że 19-calowy model zawiera około 5000 komponentów, 27 opatentowanych serwosilników i 60 połączonych mikroczipów, aby uruchomić funkcję automatycznej transformacji. Oprócz aplikacji mobilnej, nowa zabawka Optimus Prime zawiera również polecenia głosowe, które pozwalają właścicielom sterować przekształcaniem lub jeździć wokół pojazdu, wykrzykując takie rzeczy, jak „rozwijaj się” lub „konwertuj”.

: Hasbro

Wadą posiadania pierwszego Transformatora, który w rzeczywistości może, no wiesz, przekształcić się samodzielnie, jest oszałamiająca cena – za 700 USD nowa zabawka Optimus Prime lepiej była w stanie walczyć z rzeczywistymi Decepticonami, aby uratować Ziemię.

Nowy model powstaje we współpracy z firmą Robosen Robotics, która, jak zauważył Wielokątrobi podejrzanie Transformatorpatrzy na zmotoryzowane roboty od lat. Jednak nowa współpraca z Hasbro daje Robosen szansę przeniesienia swoich umiejętności do oficjalnego produktu Transformer zamiast do podobnego.

Programowalny zaawansowany robot Optimus Prime z automatyczną konwersją jest już dostępny w przedsprzedaży w witrynie Hasbro Pulse za 699,99 USD. Zamówienia mają zostać wysłane 2 sierpnia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook