GryNowości

Nowe akcesoria do gier OtterBox obejmują klip przeznaczony dla kontrolerów Xbox

W ramach zapowiedzi OtterBox na targach CES 2021 firma elektroniki użytkowej ogłosiła pierwszą linię produktów w swoim portfolio gier, wypuszczając ją w połowie lutego, a zamówienia w przedsprzedaży rozpoczynają się 25 stycznia. W ramach partnerstwa z Xbox OtterBox stworzył nową linię akcesoriów do gier skierowaną do mobilnych graczy. Obejmuje to klip do gier mobilnych przeznaczony dla kontrolerów bezprzewodowych Xbox One, Series X / S i Elite.

Mobilny klips do gier OtterBox kosztuje 30 USD i zawiera wprawdzie wytrzymały klips do telefonu, który rozciąga się, jeśli próbujesz bezpiecznie umieścić w nim większy telefon lub telefon z nieporęcznym etui. Teraz istnieją inne opcje klipów do gier, takie jak klip do gier PowerA za 15 USD, ale to, co sprawia, że ​​produkt OtterBox jest interesujący, to klip, który można odłączyć od kontrolera i używać jako podstawki stołowej, zapewniając odrobinę elastyczności osobom, które chcą grać na komputerze. iść lub bawić się w domu.

Jak wspomniano wcześniej, klip jest przeznaczony wyłącznie dla kontrolerów bezprzewodowych Xbox. Jeśli planujesz kupić inne produkty z linii gier OtterBox, klip jest kompatybilny z innymi produktami firmy.

OtterBox Mobile Gaming Clip można odłączyć i używać do grania na stole.
: OtterBox

OtterBox wypuszcza również futerał do przenoszenia gier, który na zewnątrz wygląda uderzająco podobnie do obudów kontrolerów dostępnych dla kontrolerów Razer Wolverine Ultimate i Xbox Elite Series 2.

Za 45 USD etui do przenoszenia gier Otterbox zawiera na górze podstawkę z szybkim odchylanym ekranem, na której możesz umieścić telefon i używać go jako centrum dowodzenia podczas grania w tytuły w usługach w chmurze, takich jak xCloud lub inne gry mobilne, takie jak te oferowane przez Apple Arcade. Etui zawiera również przepust na kabel, dzięki czemu kontroler Xbox może być zasilany przez USB, gdy go nie używasz.

Gamingowa torba OtterBox może ładować kontroler i oferuje odchylany ekran, który może być używany jako mobilne centrum dowodzenia.
: OtterBox

W cenie 40 USD, nowa powłoka kontrolera Easy Grip firmy OtterBox jest wykonana z materiału przeciwbakteryjnego, który według firmy chroni Twoje ręce przed potem i zapewnia antypoślizgowy chwyt. Skorupa zawiera również wymienne nakładki na uchwyt dla większej wygody i jest dostępna w trzech kolorach („dark web”, „dreamcape” i „galactic dream”).

OtterBox Easy Grip Controller Shell jest idealny dla graczy, którzy obawiają się utraty przyczepności podczas grania.
: OtterBox

OtterBox jest znany z wytrzymałych futerałów na telefony i akcesoriów, a oprócz wspomnianych wcześniej produktów, linia do gier obejmuje również etui do gier Easy Grip za 55 USD, które zapewnia trwałość i antypoślizgowy uchwyt, który jest kompatybilny z linią iPhone 12, iPhone 11 i 11. Pro Max, iPhone SE (drugiej generacji) oraz iPhone 7 i 8. OtterBox twierdzi, że etui będzie również dostępne „wkrótce” na wybrane urządzenia z Androidem.

Etui OtterBox Easy Grip Gaming Case na iPhone’a 11.
: OtterBox

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook