Nowości

Nowe inteligentne okulary Anzu firmy Razer przełamują ten pakiet dzięki prawdziwie bezprzewodowemu dźwiękowi

Razer oficjalnie ogłasza dziś swoje „inteligentne” okulary Anzu, które są zgodne z Bose, Amazon i innymi firmami, integrując głośniki audio bezpośrednio w zausznikach okularów. Okulary Anzu za 199,99 USD będą dostępne zarówno w oprawkach prostokątnych, jak i okrągłych, a każdy z nich będzie dostępny w dwóch rozmiarach: małym i dużym. Możesz złożyć zamówienie rozpoczynające się dzisiaj.

W opakowaniu detalicznym znajdują się dwa zestawy soczewek: zwykła, przezroczysta para, która zapewnia 35-procentową blokadę przed niebieskim światłem, a Razer dorzuca również soczewki przeciwsłoneczne z 99-procentową ochroną przed promieniowaniem UV.

: Razer

Ale Razer odszedł od konkurencji swoim podejściem do okularów audio: firma zastosowała prawdziwie bezprzewodową konstrukcję, która całkowicie dzieli lewy i prawy głośnik. Razer mówi, że pozwala to na lepszy komfort, ponieważ ramy pozwalają na większą elastyczność i elastyczność. Z drugiej strony może to prowadzić do dziwnych sytuacji związanych z ładowaniem: musisz naładować obie świątynie w tym samym czasie – na każdym z nich znajdują się szpilki pogo – i teoretycznie mogą napotkać sporadyczne prawdziwe frustracje bezprzewodowe, takie jak zaniki dźwięku po jednej stronie.

Jeśli potrzebujesz soczewek na receptę, Razer nawiązał współpracę z Lensabl, aby uzyskać 15-procentową zniżkę, która jest dostępna dla kupujących Anzu. To oczywiście skończy się znacznie powyżej standardowych kosztów, ale co mamy zrobić my, noszący okulary?

: Razer

Razer wyposażył każdą stronę w przetwornik 16 mm, a na obu zausznikach znajdują się również reagujące na dotyk sterowanie gestami, które pozwalają zmieniać utwory, odbierać połączenia lub aktywować asystenta głosowego. Okulary Anzu mają klasę wodoodporności IPX4, więc będziesz chciał uniknąć poważnego deszczu – ale powinny dobrze radzić sobie z lekkimi rozpryskami. Razer twierdzi, że zmniejszył opóźnienie Bluetooth do 60 ms.

Okulary Anzu automatycznie wyłączają się po złożeniu – osiągając do dwóch tygodni czasu czuwania – a następnie parują się z ostatnim urządzeniem po ponownym otwarciu. Żywotność baterii ocenia się na „do pięciu godzin”. To mniej więcej na równi z Bose, która szacuje 5,5 godziny dla swoich okularów przeciwsłonecznych Tenor z dźwiękiem. Jeśli chodzi o krwawienie dźwięku, które jest zawsze efektem ubocznym tych okularów audio, Razer powiedział mi, że ludzie w zasięgu ręki prawdopodobnie będą odbierać twoją muzykę.

Dołączone etui ze sztucznej skóry ma zatrzask magnetyczny i klapkę do przechowywania kabla ładującego lub dodatkowych soczewek. Okulary Anzu są dostępne wyłącznie na Razer.com i fizycznych lokalizacjach RazerStore. W Ameryce Północnej można je kupić w Best Buy US i Best Buy Canada.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook