Nowości

Nowe laptopy HP Elite Dragonfly są wyposażone w procesory Intel 11. generacji i 5G

HP odświeża w tym roku swoją biznesową linię Elite Dragonfly, wprowadzając zaktualizowany model G2 i nową opcję Dragonfly Max. Oba laptopy będą wyposażone w najnowsze procesory 11. generacji firmy Intel i opcjonalną łączność 5G. Model Max ulepsza nawet wbudowaną kamerę internetową i dodaje drugą opcję czarnego koloru dla tego zakresu.

Zarówno 13,3-calowy Dragonfly G2, jak i Dragonfly Max będą dostarczane z procesorami Intel 11. generacji, przy czym i3 będzie dostępny tylko z opcjami procesorów G2 oraz i5 i i7. Oba można również skonfigurować do 32 GB pamięci RAM i do 2 TB miejsca na dysku SSD M.2. Oba modele będą również wyposażone w jeden port ładowania USB 3.1, dwa porty USB-C Thunderbolt 3, jeden port HDMI 1.4b i obsługę Nano SIM.

Nowa opcja w kolorze czarnym dla HP Elite Dragonfly Max.

Tył HP Elite Dragonfly Max.

Tam, gdzie modele naprawdę się różnią, są konfiguracje wyświetlania i kamery internetowe. Dragonfly Max będzie dostępny tylko z 13,3-calowym wyświetlaczem HD (1920 x 1080), podczas gdy Dragonfly G2 można skonfigurować z panelami HD lub 4K. Oba nadal będą zawierały opcje ekranu HP zorientowanego na prywatność, który obejmuje technologię przyciemniania ekranu, aby osoby przechodzące obok nie mogły podglądać tego, co robisz.

Dragonfly Max będzie również zawierał 5-megapikselową kamerę internetową, w porównaniu z 1,2-megapikselową kamerą G2. Jest to zasadnicza zmiana w erze pracy zdalnej, w której tradycyjne kamery internetowe do laptopów często zawodzą. Max ma również cztery mikrofony o szerokim zakresie dla lepszych połączeń wideo i audio, a także zachowuje dedykowany suwak prywatności kamery internetowej, który można znaleźć w zeszłorocznych laptopach Dragonfly. Firma HP usunęła w tym roku ten ręczny suwak w G2 i zastąpiła go przyciskiem na klawiaturze, który aktywuje migawkę kamery internetowej.

Przycisk prywatności kamery internetowej w HP Elite Dragonfly G2.

Zarówno Dragonfly G2, jak i Max będą zawierać opcje 5G, z obsługą sieci AT&T i T-Mobile w USA. HP zachowuje również wbudowany moduł śledzący Tile, który wprowadził w modelach 2020. Możesz śledzić laptopa tak jak każde inne urządzenie Tile, o ile ma trochę baterii.

HP twierdzi, że spodziewa się, że Dragonfly G2 i Max będą dostępne w styczniu, ale firma nie ogłasza jeszcze szczegółów cenowych. Biorąc pod uwagę, że model podstawowy Dragonfly G2 2020 wynosił 1500 USD, tegoroczne modele z pewnością będą drogimi opcjami dla firm.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook